Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nudá

    další rádiová kapela... absolutně nic novýho ani světobornýho.. *7* na kanikuly už sem totálně alergická. prostě nudá
  • Re: Code Red - The best?!

    code red jsou náhodou nej nej nej nej skupina a ty co jenom záviděj jsou debilové, byla jsem na jejich konzertě a bylo to super takže si kecejte co chcete magoři *10* *8* *3* *5*
  • Re: Re: Nejsou ruská skupina !

    Kokotko jseš ty Adiqe *5*, nebo jak si říkáš, nevíš co meleš, jsou to fašhouni jak poleno bff, producenti to uvařili.... a vydělávaj na "módní" ruštině, v Německu jim žerou jen ty jejich anglický verze - paradoxxxxxxx *9*
  • Code red

    Code red je nej skupina na světě *14*
  • Re: Re: Nejsou ruská skupina !

    to ho lituju a co má papíry na hlavu ?
  • Re: Re: Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

    Ano gratuluju někdo dospěl máš pravdu shut up and sleep with me jj dobry v originále ne předělaný na skákárnu
  • Re: Re: Nenavidim je!!!:-!

    Co jim je k závidění?? To že nahrávací společnosti zaplatěj rádiu aby to hrály 60krát deně a pak se 13ti lety děti mohou zbláznit ano vzkutku závidim a jak sem si přečetl příspěvek níž tak Tokio hotel či podobný blbosti fakt neposlouchám tomu se směju stejně tak když nekde hraju a někdo příjde zahraj kanikuli, groove coverage, cascadu, Asshuntera ci podobny ptakoviny tak bud ho kopnu a nebo slusne jak jinak reknu ze ne caj Yde
  • Re: Code Red - The best?!

    Děti běžte si hrát na písek Code red sou ty nej p------y jaky sem slyšel dejte my 5 ale o čem to je prostě skákárna jak sviň až budete starší nebo nedej bože dospějete tak to pochopíte čaj Yde
  • kde a kdy

    29.8....kulturni stYedisko topolna burovce..! okres uh.hradiste kraj zlínsky..! vystoupi na zivo code red...vstupne v predprodeji 160kc na miste 200..! tak nevahej a na kalbu s could red pospichej
  • code red

    JOJO SOU DOBŘÍ A JÁ JIM FANDÍÍÍÍM *14*
  • Jsou dobrý

    Takle nějak jako nejlepší je neberu ale kanikuly sou vážně good!POslouchám je kolikrát za sebou *1*
  • jsou nej!!!

    hned jak jsem slyšela prve kanikuly,pak 18,shut up a pak si nakonec koupila jejich cedlo vypěstovala jsem si na tom závislost!! jsou uplně NNNEEEEJJJJJJ!!!!! a seru tady na ňaký strašně chytrý lidi co tak akorát záviděj a hlavně nadávaj..nás co máme Code Red rádi je o hodně víc si myslim!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Code Red Cz Web

    Navsštivte 1.Český web o Rusko-Německé skupině Code Red! najdeš tam opravdu vše co se této skupiny týká!

    www.codered.nolimit.cz
  • Re: Re: Nenavidim je!!!:-!

    a co jsi dokázal ty,ubožáku,oni jsou skvělí,dostali se do televize a jsou v hitparádě,akorát jim závidíš !!! *10* *10* *10* *8* *8* *8*
  • Re: moje fikaná krajanka

    vidíš,code red jsou super skupina,tak je nepomlouvej a to že už to nazpíval někdo jiný,to vůbec nevadí,od nich je to lepší *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4*
  • Re: Code Red - The best?!

    a závidíš jim ty krávo!code red jsou skvělí,tak sem příště nelez a nevymlouvej se na maminku *10* *10* *10* *5* *5* *5* *16* *16* *16*
  • moje fikaná krajanka

    To je s nima ale paradox,sice KANIKULY je skvělá písnička a má v tom klipu nádhernou postavičku,ale oni se opičej.
    18 & SHUT UP nazpivali už před CODE RED *13*
  • Code Red - The best?!

    http://www.youtube.com/watch?v=kNuG Chswtsw tohle video jste viděli? Krom toho že ten Mauro nebo jak se jmenuje neumí tancovat a vypadli mu kroky, tak zpívají na playback. Akorát si tam hopskaj po podiu. A Maria nevypadá zrovna na 25. Odhadovala bych jí 30 a víc. To video sem ukazovala mámě a i tý z toho bylo špatně a že ta toho vydrží hodně. Njn, v dnešní době si může super star řikat kde kdo... *9*
  • Re: Re: code red

    No vidis,ja si to taky myslim. *4* *4* *4* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jo a ti co je nesnasijou jsou zavidivy magori. *5* *5* *5* *16* *16* *5*
  • Re: code red

    Hm... mas recht KIKI. *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit