Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mp3

    čeo! nemohli byste mi nekdo poslat mp3 od nich ehm..asi zavolejmi ba jak díky!...Can...atd!..
    nemůžu ji sehnat na email! *1*
  • nejlepsi!!

    Jo oni sou uplne nejlepsi!!!! *14*
  • AFH

    čau nabízím autogramy AFH koukněte na můj blog www.littlebuffy.blog.cz tak je máte vyfocený
    • Re: AFH

      to je asik po 2 so jsem na týhgle diskusi obevila nekoho kdo obchoduje s věcma od afh *1*
  • !!!!!!!!!!!!!!!!! D-Ů-L-E-Ž-I-T-É !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    sTAŘAŠNĚ M,OC DŮLEŽITÉ ---- aLOHA FROM HELL *3* *3*
    JSOU V T-music chart s pisnčkou Can you HEAr me BOyS *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Fandové se rozhodne nemůžou zdržet hlasování *14*
    *4* *4* *4* *4*
    www.t-music.cz *13*
    *14* *14* *14*
    Hlasujte všichni pls *15* *15*
  • super

    Podle mě je celá skupina úžasná a to že se někomu nelíbí je každýho věc. Každej má svýho oblíbence. Ale to neznamená že když se vám už AFH nelíbí tak že budete vymýšlet takový krávoviny jako že Vivi kopíruje atd...Jsou prostě výborný. :) *4*

    A kdo si myslí že né tak na tyhle stránky vůbec chodit nemusí.
  • asi tak

    Takže řeknu vám to takhle milý fandové i antifandové...AFH je skvělá skupina které jde samozřejmě o peníze,to jde každé skupině,ale taky o hudbu kterou dělají a dělají ji dobře.Nikdo je nemuže přirovnávat k nikomu protože jsou teprve na začátcích kariery takže srovnání s tokio hotel není na místě.Také velmi diskutované téma-avril.Avril není první ani poslední komu se líbí punkrock styl oblíkání a rozhodně bych ten styl nenazívala styl ´´avril´´ jenom proto že je známá, protože takhle se oblíkali lidi kdřív než byla vůbec nějaká avril na světě.TAkže hold mají stejný vkus,takových lidí co mají stejný vkus tu ale běhá milion, že? a poslední-Feli,já si myslím že Feli by bez AFH nebyl to co je a AFH bez feliho..prostě,každý člen skupiny je důležitý.:)at se to zdá či ne:)
    • Re: asi tak

      Moc hezky řečeno *3*
    • Re: asi tak

      KOnečně inteligentí odpověd *15* *15*
  • W!wI a Fel!X

    Ah0J,_můžu mít OtÁzkU? Chodí Sp0lU W!wI a Fel!X? Prosím Odep!ŠtE NĚkdO,_DÍkY *4*
    • Re: W!wI a Fel!X

      nejlepší kamarádi:)
    • Re: W!wI a Fel!X

      ne nechodí sou to jenom kamarádi *3*
      • Re: Re: W!wI a Fel!X

        DÍkY ZA Odp0wĚD *3*
  • Sbírka

    čau kdybste měli zájem vo sbírečky AFH tak mrkněte na www.buffy-prodej-313.blog.cz
  • Nejlepšííí!

    oni jsou úplně bestovní... *14* pro mě nejlepší skupina... *14* *14* *14* máte pravdu feli je úplně nejvíííc *14* ale líbí se mě aji moo *14* *15* prostě nejvíííc! *14* *14* *14* mám od nich skoro všechny písničky v mobilu a umim skoro všechny texty... *15* lol vivi moc hezu zpívááá! *14* oni jsou nejlepšíííí! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Skvělááá

    upa best skupina! V mobilu mám stáhnutý Dont Gimme that, Fear of Tomorow a Walk Away!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit