Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tam sem tam nakupuju. Občas mají dobré akce. Třeba k Dragon Age 3 dávali pěkný dračí krýgl, který jsem prodal na ebay za cenu hry:)
  • Neudržitelné je třeba takováhle cenová politika Zaklínač 3 - xzone 1199 Kč x Aukro za 599 Kč, nebo klíče gog kolem 25€.

    Snad jim fúze pomůže zlevnit, protože za poslední 3 roky jsem si tam koupil tuším akorát Dishonored ve slevě.. :)
    • Zaklínač 3 - Xzone 1199,- x Steam cca.1650,-. Steam by taky potřeboval nějakou fůzi jako sůl aby mu pomohla zlevnit. *6*
    • Docela vtipny srovanavat digital a krabicovky který pocházejí z cz distribuce. :)
      • Za ty prachy dostanu nějakou hodnotu, a to je hra. Je mi u *******,jestli je to v krabici nebo digitálu.
        • Je jedno jestli odrbu stát, poctivé firmy a v konečném důsledku i sebe, ale ušetřil jsem mámo.
          • del0
            "poctivé firmy"

            cough cough, teď tu o Karkulce

            "stát"

            nejvyšší instituce krádeže
          • Ach chudáček náš stát a ty poctivé firmy, přitom celej ten business funguje tak že se nekdo snaží někoho odrbat, a v dnesni době jsem už došel do bodu kdy radši já odrbu někoho jiného než aby dotyčný odrbal mě =)
  • Xzone :D Vždycky když to vidim někde napsaný tak se musim smát. Né, jako sou prostě drahý a pěknejch pár let házeli například Vitu pod PSP atp...
    Zlatej Gabe.
    • Zlatej Gabe? Pouze digitální content a ceny srovnatelné s těmi konzolovými?
      • Cože? Žijem na stejné planetě ve stejně rovině času a vesmíru?
        • Lukyz
          Ještě nikdy jsem jí neviděl - nikdo jí neviděl - ale myslím, že je to bílá díra.
      • to nevim, kde nakupujes, me steam klic u AAA hry obvykle stoji 1/3 konzolovy ceny v den vydani, cas od casu narazis i na 1/5 ceny a to nemluvim o obdobi slev, kdy sezenes hru za 2-5 dolaru...
        • Můžeš jmenovat jednu hru AAA, která stala v den vydání na Steamu 1/3 konzolove ceny? Hodně štěstí při hledání...
          • Jakokoliv hra v Ruském regionu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit