Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příjde ještě někomu divný to houpání obrazu pro chůzi a jízdě? Můj žaludek to nezvládá..
    • Myslím, že to budeš moci vypnout (buď v options, nebo přes konzoli).
  • Je vidět, že Warhorse se sanží vytvořit hype před vydáním hry. Bohužel po 3 slibovaných vydáních - podzim 2016, léto 2017 a někdy v roce 2017 - to asi budou mít težké.

    Když se podíváte na SteamSpy tak uvidíte, že WH v předprodeji prodali na Steamu od léta cca 4500 kopií. Z toho je jasně vidět, že zájem o hru je velmi malý... a to zbývají do vydání necelé 2 měsíce.
    • Oprava: vydání v letech 2015, 2016 a 2017.
  • Takze pred mesiacom to bolo video desat minutove a teraz je to rovno patnast minutove. No je to posun *2*
  • Spíš by mě zajímalo co plánují vývojáři dále, protože je naprosto nereálné aby si na sebe tato hra vydělala. Co tentokrát zajít třeba za Rittigem aby založil novou herní devizi?
    • Myslim, že se budeš asi dost divit, jak úspěšná ta hra bude, pokud nepodělají launch.
  • Zdá se mi to, nebo je ten inventář solidní ripoff Oblivionu? Jinak to nevypadá špatně (až na animace), krajina a hlavně les vypadá fakt hodně dobře.
    • nezda. Inventar delal Vavra. Asi chce ukazat "jak se to ma delat"
  • Naklikáváni začalo. Nejspíš dorazil femtáček nebo rovnou nekdo z warhorse
  • Takže plátová zbroj nakonec nebude 'zbroj', ale opět jenom modifikátor utrženého zranění, podobně jako je to např. v Gothicu?
    • s tim realizmem to tak horke nakonec nebude jak se puvodne zdalo
      • Krescz
        nejak tam ten realizmus nevidím....to měl Vávra kecy a jak byl kazdy dobry a sel dopr*ele
  • No..musíte uznat, že na to, kolik si tam vymysleli sračiček jim to docela šlape.
    • Tiež som prekvapený že si hra drží stabilných 30 fps (keď sa na obrazovke nič nedeje ). Čakal som že to bude horšie
  • hmm, dobývaní tábora banditu. Kde jsem tekhle originální quest už predtím videl? *7* *6*
    Tak doufám že tam budou i originální nápady protože zatím to vypada na jedno veké kliše. davam plus za nápad a možnost otrávit guláš a prevlect se za banditu, i když tyhle mechaniky se nakonec ukazaly jako naprosto zbytečne (protože se stejne nikdo neotravil, a AI je natolik tupá že se ani nestačí prevlíkat). Co se týče hratelnosti snad bude fanoušky bavit nekolika hodinove prozkoumávání a dobývaní jednoho tábora.
  • jamar28
    Questy vypadají čím dál tím líp. Doufám, že takovou úroveň budou mít všechny bitvy ve hře a zbytek nebude vypadat tak, že se proti sobě prostě rozběhnou 2 skupiny NPC. Animace furt vypadají divně. Proč tolik postav v KC:D zjevně neví, co dělat s rukama? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit