Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Už aby to tu bylo 🙂

  • uher

    A nemá být ten hlavní hrdina nakažený? Moc nechápu proč po něm ty zombies útočí, když to musí cítit (kdyby ne, tak by se vyzabíjeli i mezi sebou).

    Nebo není nakažený a pletu si to s jinou hrou?

    • Hidden

      No, ono i v prvnim dile  byl hrdina nakazeny a presto po nem zombie sly, nicmene slo se "namaskovat" jako zombie (pomazat krvi, ovesit vnitrnostmi, atp.), z cehoz lze usuzovat ze zombies se ridi primarne vnejsimi smysly (oci, cich) a ne nejakym vnitrnim vnimanim kdo je a kdo neni nakazeny (presneji, nerozlisuji to). Takze v tomto smeru to logiku ma. :)

    • Corvus

      Ano, Aiden je nakažený a má náramek na ruce, který měří (asi) protilátky, které oddalují nevyhnutelnou proměnu v hnilobnou bestii. Já si to (než nám to ve hře vysvětlí úplně) představuji tak, že v něm prostě ještě převažuje člověk a nikoliv zombie... proto na něj asi i útočí...

      • Carnage666
        Podle mě infikovaný není, má sice náramek s diodama ale ve videu říkají
        že když vlezl do tý dark zone kde je infikovaný vzduch tak se mu diody
        mění na červený a tudíž se šíří infekce ale jak vylezl zase mu to
        zezelenalo
  • Corvus

    Sice mám předobjednávku, ale po shlédnutí právě uvolněných 25 minut, jsem naskočil na pořádnej hype train! :-) Neskutečná jízda. Jednička na steroidech a to považuji jedničku za špičkovou hru. Posílili a vylepšili naprosto vše, co se dalo. Graficky kulervoucí a to i jednička je dodnes nádherná (hrál jsem loni). Doufám, že to vyjde opravdu 2020. Příklon více k RPG/volbám mě jednoznačně sedí. Vypadá to skvěle.

    • Sr_Lobo

      Mám to úplně stejně, DL je pro mě i jedna z nej her co se dají hrát v coopu takže na tohle se těším opravdu neskutečně!

      Doufám, že DL2 tu dají zase na "orecenzování" Danu Kremserovi ... 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit