Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na hotovej produkt jsem zvědavej, ale z tohohle teaseru teda odvařenej nejsem vůbec jak někteří z diskuze *7* prostě mě to zatím vůbec neoslnilo, nemělo ani čím. Tak snad překvapí něčím dalším. (jinak počítám hned s mínusama a hatem za tenhle názor *5* )
  • ucho
    tak ono realita většinou nudná je. proto má řada lidí raději to mydlení draků a podivnejch potvor. má to i svý kouzlo a snadno to osloví masy. tahle hra to bude mít s oslovením lidí těžší, bude muset něčím vynikat a vybočovat z řady, aby to zlákalo lidi v Americe ke koupi.
  • ringmancz
    kotaku dostalo přednost před games? tak snad po zítřejším podcastu budou zahraniční weby citovat vás
  • Vojta_23
    Super, konečně něco kde nestříli z rukou blesky, toho je všude dost...
  • Keyz
    Nevím co to je za server. Jestli americký je to jasný = de*ent.

    Viz komentář o tom, že více reality = špatně. Tedy láska k tuposti her to vypadá na borce z USA.

    Kdyby věděl kolik starých her z USA bylo hodně HC a tak věrohodný tak by se asi podělal.
  • mikezz
    Keby počujem prvý raz o tomto projekte teaser, obrázky, popis a celková prezentácia by na mňa pôsobil skoro až budgetovou atmosférou (taký pocit mám aj z článku na kotaku). Určite sa teším a prajem Warhorse aby im toto "different kind of rpg" vyšlo čo najlepšie a predviedlo pravý next-gen nie len po grafickej stránke. Ale prvý dojem z oficiálneho ohlásenia akýsi chladný...Dúfam, že všetky moje obavy zajtra vyvráti Vávracast!
  • Keyz
    To brnění je něco extra. Opravu graficky propracované jak na to tak koukám. *14*
  • četl jsem komentáře na kotaku a je to snad horší než zdejší zatrolené diskuse, ale mám bohužel takový dojem, že oni z valné většiny netrolí a myslí to vážně, ale to mě staví do dilematu, je horší trol nebo d€m€nt? Jinak z teaseru soudit je jak věštit z kávové sedliny, ale tohle si zapařím už jenom proto, že můžu udělat legální genocidu německého rytířstva *5*
  • michaliuz18
    vyzera to nadherne, a rpg milujem, a v stredoveku ich je malo ,mozno zacnem zas oblubovat ceske hry po tych zastaralych hrach ako arma a spol, posledna dobra cesko (americka) hra bola mafia 2
  • Khanemis
    Výborně! Tak to vypadá, že tento nadějný projekt nakonec opravdu získal zelenou pro další fázi produkce. Vypadá to parádně a už jsem zvědavý, co zajímavého se o hře dozvíme v podcastu:)

    Výtvarná stránka je opravdu kouzelná, především co se prostředí týče.
  • Nepodobné. Navíc by to tam sedlo
  • Keyz
    Nikde se tam nepíše přímo o stranách které ve hře budou. Typický hráč by si mohl říci "Graficky suprové středověké RPG" a to je dobře.
    Někdo taky ihned ukazoval co tam bude za speciální strany apod a kdo to neznal věděl prd a mohlo ho to odradit.

    Tohle vypadá na první dobrý tah.
  • oleav
    Pěkně jste to pánové naplánovali s tím podcastem. Přeji WH ať vydají hru v termínu a samozřejmě dostatek prodaných kusů. Je dobré si jít vlastní cestou.
  • Čekal jsem, že na konci teaseru horny mohutně zadují "boží bojovníky".
  • Keyz
    Ten boj vypadá opravu slibně. Když si vybavím jak to často mají jinde...nějak sekce a ono to něco udělá. Snad jen zaklínač to má jinak ale to není FPS.

    Supr že drží věrohodnou technickou stránku. Není to přeplácané jak to taky často bývá i když hodně RPG je fantasy. Snad to zaujme hodně lidí a naučí je to něco o tam jak to asi bylo a že boj nebyl takový sranda.
  • Tak, název bychom měli. Vozová se už staví, zbraně brousí a já se moc těším :) Cítím stejné chvění, jako když jsem viděl první trailer na Zaklínače 1. A to bylo panečku zjevení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit