Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • použiji argument Daniela Vávry: "ve Falloutu to šlo"
  • jinak ty minuska tam jsou na pc pod nazvem "nesouhlasi" a docela chapu, ze s nim nekdo nesouhlasi, obzvlast bakeri.
    Davat vahu svemu argumentu tim, jestli jsem prispel nebo neprispel ale nehodlam. Kvuli tomu jsem snad nikde neprispival, ne? Abych mohl pak kritizovat. Nebo jo?
  • tak to teda moc neparalelizujes, jestli to poustis v 5 vlaknech, kdyz gpu jich ma k dispozici tisice.
  • Ja ho nehejtuju. Jen to vidim tak, ze ma argumenty desetiletyho Jardy. A za tim si stojim a lze mu je jednoduse vyvratit.
  • na pc tam je "nesouhlas".
  • ne, Vávra říkal, že už to mají celé (mapu, svět), ale ještě to vyplňují obsahem, questama, a současně zlepšují mechaniky jako combat, optimalizují to pro různé systémy atd.
  • 100 lidi neni moc obrovske studio. A podle rozhovoru s vyvojari, jejich pocet se skoro vubec nemeni.

    Pokud vim, tak Warhorse je take velmi, velmi zkusene studio a zdroju nema zrovna malo. :-P
  • "bude" vetší - to znamená že zatím mají hotovo jen 1/4 z toho co má udajne vyjít v roce 2017?
  • beta je 100% hry hotovo a doladují se chyby; je jedno kolik toho určí na zverejnení, duležité je že oni maji hotovo a už jen doladují. Tudíž vavra lhal
  • ono i to pomine, az lide zapomenou ty jeho hejty, kde vychvaloval do nebes prvni dva fallouty a to, ze nebyli zadni sraby a dali tam ty deti. Stejne tak snad jednou vysumi i to, ze GTA je "debilni" a Rockstar to poradne neumi, nemluve o jeho lasce ke Skyrimu a Falloutu 3... Vlastne skoro ke vsemu :-D Dodnes mne nejak zustavaji v hlave ty jeho argumenty (napr. ze pc sviti pod vodou atd) :-D
  • dgfdg,
    zas tak do hloubky nejdu, cuda toolkit jsem nestudoval, v Cčku programovat neumím. Používám to v MATLABu pro výpočet cyklů. Mám třeba cyklus o 100 iteracích, přičemž výpočet každé trvá půl hodiny. Když se to počítá paralelně, tak třeba počítáš 5 cyklů naráz, tj. 5x rychleji. Prostě místo příkazu for ... end, použíješ příkaz parfor (jako paralel for).

    ta GeForce Titan není primárně určená na hry, ale spíš na gpu výpočty
    http://www.extremetech.com/gaming/148674-nvidias-gtx-titan-brings-supercomputing-performance-to-consumers
    "The GTX Titan supports all these features, and is capable of running double-precision floating point operations at full GPU speed, as shown above. GK104, in contrast, limits double-precision code to 1/24 of single-precision performance"

    takže je otázka, zda si koupit Titan, který bude horší na hry, ale je specialně postavený na GPU výpočty (má funkce, které se na hry nedají využít), nebo si pak už koupit Pascala. Spíš si ale koupím pascala
  • investor a materska spolecnost neni to same.
  • ja jen do sesti. Jsem zenatej...
  • no, pokud vim, jedna se o optimalizaci, ktera jde vypnout. Mas to dokonce v dokumentace ke cuda toolkitu.

    Otazkou je, proc by to nekdo delal pri hernim vyvoji. A proc by to vubec nekdo delal, pokud ma jadro enginu hotove?
  • Tilwaen
    Jestli starší GPU držely méně desetinných míst, tak to potom dává smysl.
  • " To co jsem zatím viděl vypadá dobře, a čím dýl to budou vybrušovat, tím líp to dopadne. "
    Optimalizace ti nikdy na vyslednym vzhledu a dojmu nepridaji.
  • vetsina bet, co je k dispozici u vetsich projektu, slouzi vetsinou zatezovemu testu na servery, jinak se jedna o zprostredkovany focus test na zakladni gameply mechaniky, coz je neco jineho nez test bugu.

    Pokud vychazi singleplayer bety, je to vetsinou mala indie hra. Slouzi to k tomu, aby si mohla mala studia osahat co obnasi vydani plne verze (implementace steamu a pod.).

    Verejny betatest neslouzi a ani nemuze slouzit, k testovani za ucelem objeveni bugu, protoze se jedna o orezanou verzi, ktera neobsahuje full content.
    Priklad: pokud se ti bude AI zasekavat o kazdej roh ve vesnicce, budes mit spatne udelanou navigaci v levelu. Takze pokud tam nedas dve tretiny mapy, logicky to musis stejne otestovat sam.
  • nebyl,no...
  • za par let jdu do duchodu, tak si pak od tebe necham vypocitat duchod:)
  • WH říkal, celá hra bude 4x větší než současná beta, která je 4x větší než původní alfa. Navíc současná beta neobsahuje téměř nic z příběhu, aby to lidem nespoilovali. To že hra obsahuje bugy je pochopitelné. Beta testování se dělá právě proto, aby je odstranili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit