Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BohumilCisar

    Mně se jejich jednání vůbec nelíbí, když jsem na hru přispíval, tak jsem si připlatil, abych měl artbook a "making of" film. Artbook jsem (se spožděním) sice dostal, ale do regulérního artbooku to má daleko, je to takové nějaké nemasné neslané narychlo zplácané PDF s pár obrázky, které nemá hlavu ani patu, navíc to celé má jen pár stránek, je to prostě brožura, kterou jednou prolistujete a už ji víckkrát neotevřete. Jakožto grafik mám pro arbooky slabost, ale v tomto směru jsem byl velmi zklamán a když teď vidím, že regulérní artbook teprve výjde a navíc za tisícovku, tak mi to příjde jako zrada.

    "Making of" film do teď nebyl zveřejněn - přitom je to víc než půl roku od vydání hry, vlastně už ani nevím, jestli bych se na to teď dokázal dívat, po těch jejich podvodech na backerech a po tom, jakou ostudu si trhli s DLCčky. 

  • Derp_1337

    Integrovaný reproduktor člověk samozřejmě nemůže srovnat třeba se zvukem domácího kina 😂

    Naštěstí je tam schovaný výstup, takže to člověk může použít jako CD přehrávač pro HiFi sestavu. Ve výsledku to působí dost cool.

  • species

    a diky bohu za dworkina, kvuli takovym zapometlivkum jako ty vypada herni prumysl tak jak vypada.

  • species

    lol :D neco mi rika ze hraje uplne priserne :p

  • species

    Mno, tak snad tam budou zachody.

  • Still

    Panebože... Vytahují se kostlivci ze skříně :D

  • Derp_1337

    ArtBooky vždycky šly mimo mě, vidět tu grafiku rozporcouvanou na kusy vytrácí to kouzlo. To už radši plakáty nebo přívěsky, či různé technické vychytávky a blbinky.


    Můj nejoblíbenější úlovek byl rádio/CD_přehrávač ve formě masky Darth Vadera

  • dworkin

    A dostanou ten artbook backeři zdarma jako kompenzaci za to, že se na ně Vávra vy*ral se slíbenýma odměnama?

    Ta byla řečnická. Samozřejmě nedostanou.

  • rickdeckard

    Must have 😍

  • já to teda napíšu: Kingdom Come mě místy bavilo víc než RDR2! 😬

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit