Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju to uz od prvni alfa release, delal to jeden clovek sam, ted uz ma mozna par lidi k dobru, posloucha komunitu a vytvoril naprosto genialni strategii...

    ti co si stezuji na grafiku asi nestoji o naprosto excelentni hratelnost a raci vyhledavaji blbosti co jen dobre vypadaji....
  • jamar28
    Grafiku to má adekvátní. Jakou by sis představoval?
  • Naopak, je to pecková grafika a k tomu stylu hraní sedí, navíc komplet hra dost pod 500MB a rozjede to i hodně slabý notebook, co víc si na odreagovaní přát.
  • Můžu se tě zeptat kolik ti je let? Abych měl zhruba přehled od kolika let je grafika důležitá.
  • Záleží na grafice vážně tak moc? Vždycky mi přijde, že je to kritika typu "V té knize nejsou žádné obrázky!!!! 1/10 FŮŮŮŮJ !!!!!"
  • +1 za inováciu, -10 za grafiku
  • Pokud máš starší NB jako sekundár k hrám nebo prostě vůbec starší HW kousek a víš, kde má své limity, nastavíš výkon hry výkonu HW. Vždyť se to tak dělá posledních 20 let.
  • Asi nejlepší hra za posledních 5 let.
  • a kde běháš ty?
  • No nevim co je to naprosto vpohode, PA dokaze pokorourit i hodne nadupanymu CPU. Tisicovka basmenu a jde do kolen uz temer cokoli.

    Cimz netvrdim ze to neni paradni gameska se spickovou hratelnosti, narozdil od tech tzv AAA sracek (jako trebas ten trapnej lineardni tunel posledniho COD s nekonecnejma vlnama enemaku cekajicich na progres/prekroceni triggeru ...ve kterym si navic ani nezastrilis, protoze neni do ceho).
  • Buzeranty neberu
  • až se poprvé pomiluješ s dívkou (či chlapcem)
  • Kdy bude plná verze aby to mělo smysl hrát? To je furt samé nedodělané...
  • Je to indie hra, která běhá na opravdu starých strojích naprosto v pohodě. Díky tvému předsudku bych si takových her mohl užívat daleko dříve, protože jsem je odsoudil hned, jak jsem je viděl, aniž bych je zkusil.
    Na druhou stranu, posledních 5+ let vycházejí AAA tituly, které nezaujmou ani tou grafikou a vůbec ničím, vývoj stojí desítky milionů dolarů a dělá je někdy i více jak 100 lidí a výsledek? Zaplatiš plnou cenu $50-60 a dohraješ většinou jen jednou za 8 hodin a co dál?
  • Hra s takouto grafikou? No neviem.....
  • Sice nevím, kolik lidí se na této hře podílí, ale musím říci, že za mne se jedná o jedno z nejlepších překvapení za poslední roky. U této hry jsem strávil +100 hodin a společně s Factoriem je to má oblíbená hra. Nedávno jsem si k tomu přidal i Prison Architect, kdy byl na Steamu za necelých 5 éček. Tyto hry většinou hraju mimo domov na starém NB, kde nemám herní PC, takže na zabavení super.
    A jako poslední perlu z nostalgie Anno 1404 Venice na zimní Vánoční večery mimo domov a jsem spokojenej jako želva *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit