Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    No já to dřív taky tak nějak automaticky přijímal. Mimo jiné proto, že nám to povídali v dějepise a v občance. *4* A pak mě napadlo nad tím kriticky zauvažovat a došlo mi, že svoboda nemá s demokracií společného vůbec nic. Ale je fakt, že hodně lidí to slepě opakuje. A to by je mohl trknout i fakt, že první demokracie vznikla v otrokářské společnosti a vůbec s tím neměla problém. *1*
  • V reálnom živote nič. Máme demokraciu ale vždy sa nájde spôsob ako si zotročiť ľud. Resp systém si napokon presadí svoje.
  • To pochopis az vyrostes. A taky se o tom budete ucit na zakladce.
  • KrPa
    no, podle USA je treba afganistan a irak demokraticky, malajsie,

    dle anglicky wiki i ten uzbekistan je od roku 2016 demokraticky, ale pravdou je, ze vetsina ma teokraticky system

    jo a v libii je taky pry demokracie *1*
  • jindra.veliky
    taková kráska na té fotce, přesně můj typ *14*
  • jamar28
    Co má svoboda společného s demokracií?
  • Fordzy
    Což znamená, že bude legální si hru ukradnout ale ne koupit. *15*
    To mi připomíná situaci v Číně o které mluvil Lukáš Codr. Že je méně nelegální si koupit pirátskou verzi od těžce pracujícího strejdy z nižší třídy, než si koupit zakázanou legální verzi z šedého dovozu od zlých bohatých překupníků vykořisťující pracující lid dělnické třídy.
    Protože koupí pirátské verze podporuješ dělnický lid. Zatímco koupí zakázané legální verze podporuješ zlé a bohaté překupníky.
  • cumpi3
    když už jste zmínili 3D Sex Villa 2..udělejte na to gamesplay *1*
  • flash789
    Tak dneska zakazali kourit a zejtra klidne muzou zakazat Sims i u nas...pitomcu co by to schvalily se u nas najde dost. Svoboda se zacina krapet deformovat v tomto state.
  • Majoritni nabozenstvi do znacne miry urcuje taky politicky system. Nebo znas nejakou islamskou demokratickou republiku?
  • KrPa
    no, myslim, ze politicky system s tim nema nic spolecného, to spise majoritni nabozenstvi...
  • Krescz
    to bude Warhammer: End times - Vermintide, myslím
  • Jsou staty kam hold jeste nedorazila demokracie, co je smutne. Co je ale divne ze jim proklouzl nemoralni witcher a dalsi hry od Bioware. Cenzura mass efectu je vzhledem k erotickym scenam na miste.
  • Všiml jsem si správně že na tom seznamu je i Left for Dead 3? *1* *1* *1* (je tam napsáno: Left 4 Dead 1,2,3, jde o 18. položku na seznamu)
  • MickeyMutant
    Seznam 34 her není definitivní. Úředníci z uzbeckého ministerstva kultury zatím stihli vyzkoušet prvních 35 her. Naštěstí ale prý budou zakázané jen oficiální, ne pirátské verze.
  • A co nám je do Uzbekistánu?
  • ten seznam je podivný už jen protože že v naprosté většině obsahuje deset a více let staré kousky, v tabulce Žánr se míchá latinka s azbukou.
    Ale myslím že to bude zdejším diskutérům uplně jedno ve chvíli když zjistí že v uzbekistanu je hlavním n áboženstvím islam.To si tu počteme duchaplnosti......
  • "Deformovat hodnoty". *1* Pobavilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit