Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    mně přišla neskutečně zastaralá už když jsem ji hrál poprvé před 16-17 lety, kdy Cloud o pár polygonech vyskočil z vlaku do low-res prostředí myslel jsem si, že se jedná o vtip a že to tak určitě vypadat nemůže. Měl jsem sto chutí hru ukončit ale jelikož jsem ji koupil za vcelku slušné peníze pokračoval jsem a dodnes FF7 patří k mým nejlepším herním zážitkům. Postupně jsem zjistil, že ta jednoduchost má své výhody, výrazové prostředky mohou být expresivnější a vše působí tak nějak víc emotivně.
  • Ty zbrane uzvednout jdou, preskoc zhruba na 37:15 :)
    https://www.youtube.com/watch?v=V62d1pcvFMs

    navíc je to to same jako kdybys nekde rikal ze zadni draci nebyli, takze je nerealne ze ve hrach jsou.
  • Hlavní designer taktéž uvedl, že v praxi by bylo nereálné zbraně vůbec uzvednout, aby bylo možné zachovat stávající design, již nebudou házet jiskry, ale budou z plastu a budou udělovat podstatně menší poškození.
  • I zbraně dostanou reálnou váhu. A opraví se anatomie těla.
  • Na to se dá říct asi jedno: Tak to nehraj, když se to dopadne špatně, a vrať se k původní verzi :)

    Vzhledem k tomu, že se právě nejedná o facelift, vydají prakticky novou hru. Můžeš tomu říkat alternativní verze. A protože je to nová hra, která bude mít moderní grafiku a některé současné herní principy, nemůžou si dovolit novou verzi pokazit, jelikož by se jim nevrátily investice, takže bych tady nevynášel hysterické soudy předem.
  • Asi necekas, protože by sis to precet tam kde ses na to ptal poprvé..

    to kam to serie FF dopracovala je ciste tvůj subjektivni názor, ja se například u tehle her bavim porad..jak se to říká?..Tvuj problém?
  • Celá FF serie je jejich zlato a podívej se kam to dopracovala.

    PS: Stále čekám na to, že napíšeš nějaký ten remake dva roky staré hry...
  • On bude velky problém u lidi co pribeh a jednotlive situace ve FF7 uz znaji. at to udelaji sebelíp, většina překvapujících a emocnich scen proste pro člověka ktrery vi co se stane nebude mit zdaleka takovy efekt. Zatizeni srovnavani s predlohou bude velike. A třeba lidem co FF7 nikdy nehrali to prijde super.
    Ja si nemyslim ze SE neudela maximum proto aby to bylo co nejlepší. Moc dobře vedi ze tahle hra je takzvane zlato jejich firmy a budou se hodne snazit. Ale je jiste ze věci co pise Chumbaba tam v te podobe co v originalu nebudou, v moderni grafice by pusobily smesne a divne.
  • up_er
    podepisuju se pod to
  • By mě zajímalo o jakých trendech pán mluví... Všichni to chtěj stejně tak jak to bylo jen ve faceliftu, ale třeba se inspirovali Capcomem, kterej je po změně "soubojového systému" a z akčnění RE vyloženě na výslunní. Fakt by mě zajímalo, kde páni vývojáři vzali to, že je trendem všechno kurv*t protože to tak lidi chtěj... Nechtěj, ale děje se to!
  • Přesně tak!
  • FF7 mě v době vydání minula a už jsem se k ní nikdy nedostal. Vnímal jsem sice velmi pozitivní hodnocení ze všech stran, ale když jsem si hru před časem nainstaloval, byla prostě zastaralá a šla po pár okamžicích pryč (a to mám jiné staré hry rád a občas se k nim vracím). Z toho důvodu plnohodnotný remake vítám s plnou náručí, protože autoři budou moci ve hře realizovat věci, které dříve z technických důvodů nebyly možné, i když na druhou stranu chápu, že pokazit se dá spoustu věcí a fanoušci, kteří hráli původní verzi, z různých důvodů trnou, jak remake dopadne.
  • Naprosto souhlasím s autorem. Ve Final Fantasy 7 (6, 8) jsou velmi dramatické a emocionálně vypjaté scény, které fungují právě díky té "loutkové" a "umělé" grafice, minimalistickému vyjádření emoce prkenným gestem nebo drobným grafickým detailem (vezměte si třeba úžasnou scénu s Nanakim a Setem nebo legendární scénu se Sephirothem a Aerith). Stylizovaná grafika, teatrálně stylizovaná gesta, geniální (a syntetická) hudba - a to všechno vytvářelo ten zdrcující účinek. Podobné hry v moderní grafice už tenhle účinek nemají - realisticky vypadající postavy a prostředí, namluvení, filmové pojetí, to všechno způsobuje, že podobně vypjaté scény jsou kýčovité, ubulené, nevěrohodné, trapné - od Esence Života přes Advent Children, Lost Odyssey až k Final Fantasy 13. Kouzlo těch starších JRPG bylo v náznaku, v umělosti, v symbolech, v kombinaci naivního a tragického jedinečným způsobem.

    Čert vzal soubojový systém, ten Japonci umí, o ten strach nemám, ale postavy, příběh, atmosféra - tam je podle mě to hlavní nebezpečí.
  • To je jedna z veci, ktorej sa nemali ani dotknut!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit