Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvetsi minus tyhle hry je to, ze je to pouze PS4 :(
    • Taky jsem nadával, pořídil jsem je za "mrzký peníz", teď držim ústa a divím se, že jsem to neudělal dřív...
      A tohle je jedna z těch her, kvůli které zahanběně sklopíte hlavu, vykašlete se na celoživotní přesvědčení, že konzole do bytu nesmí a překonáte to...
      Já toho nelituji *5* *1*
    • já přeji tyhle fajn hry všem, na druhou stranu mám pocit, že tyhle exkluzivity prostě jsou více odladěné a vždy to nějak lépe vypadá než multiplaforma.
  • radim.zaty
    No jo, opět stejný neduh, který se objevuje skoro ve všech hrách tohoto typu: skupina nepřítel čeká a kouká se, než sundáte jednoho z nich, aby pak po jednom nastoupili na porážku. Naprosto to kazí zážitek z, jinak visuálně hezkých, bojů a je to jeden z důvodů, proč miluju Soulsborne (a NIOH).
    • Přesně toho samého jsem si taky hned všiml, ještě když je to tak do očí bijící jako tady. Těžko pak brát nepřítele vážně a atmosféra hrozby se úplně vytrácí, když dá hned na začátku AI najevo, že se na její hloupost dá spolehnout. A přitom jinak to vypadá opravdu dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit