Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odporúčam.. Mám rád PC aj X-360 (X1 som nevlastnil) no konzola od Sony mi učarovala najviac. Výber exkluzívnych hier je úžasný aj pohodlnosť na akú som pri PC nebol zvyknutý.
  • Chápu vás. Na druhou stranu i na PC se dají sehnat skvělé hry z japonského prostředí, např: Total War: Shogun 2, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, Nioh...z trošku jiného pohledu třeba postarší, ale stále výborné Commandos 2 *4* Každopádně Ghost of Tsushima vypadá naprosto parádně.
  • nevim jak tsushi, ale sushi mam rád *4*
  • Jako tohle je fakt moc krasny, ta atmosfera je paradni.
    Sony ma ty hry opravdu poreseny vyborne, tady by se mel MS ucit.
  • tak tohle se mi uz dlouho nestalo, koukal jsem ani nedutal... tohle je symfonie, tvurcum bych se hluboce poklonil
  • radim.zaty
    Bazarová PS4 stojí pár tisic a dá se bez problému připojit k monitoru, sám to tak mám. Já si PS4 koupil loni, protože těch zajímavých exkluzivek bylo čím dál víc, a nelituju. A to jsem PC hráč a pokud hra vyjde na PC i PS4, tak kupuju PC verzi.
  • CRYPT
    Az priste budu kupovat neco ke hrani, tak asi pujdu do Sony Playstation. Cim dal tim vic zajimavejsich titulu vychazi na konzole a protoze Sony je Japonska Korporace a ja jsem na Japonsko vysazenej cim dal tim vic, tak vsechna tematika co se tyce teto nadherne zeme je mi blizka a zajimava. Proto me mrzi, ze nedostanu sanci si zahrat tento skvosti na PC. Tak az v budoucnu az budu mit Playstation. Nekdy konzolistum fakt zavidim
  • radim.zaty
    No jo, opět stejný neduh, který se objevuje skoro ve všech hrách tohoto typu: skupina nepřítel čeká a kouká se, než sundáte jednoho z nich, aby pak po jednom nastoupili na porážku. Naprosto to kazí zážitek z, jinak visuálně hezkých, bojů a je to jeden z důvodů, proč miluju Soulsborne (a NIOH).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit