Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože je podpora Steamu a Ubisotu pomalá, zkusím se zeptat zde. Assasin koupený přes Steam půjde hrát v Rodinném režimu i když vyžaduje Uplay? Dik *9*
  • Jen by me zajimalo, jestli to bude all DLC included, nebo jestli daj zakladni hru a budou ocekavat $$$ za ty kravoviny.
  • TheGGG
    WiC bylo geniální, kéž by tu byl další díl... BF nejlepší díl AC bez debat
    • Bylo by to mnohem lepsi, kdyby vynechali tapny sbirani truhel a diamantu. A vubec nejlepsi, kdyby zapomeli ze existuje nejakej AC a udelali piratskou hru.
      • TheGGG
        nene, to propojení do jednoho univerza a tisíceletého konfliktu a konspirací je na tom právě to nejlepší...
        • Nevkus, hloupost a zbytečnost. Průvodní znaky čehokoli od ggg
        • Jack1947
          On už ted nesmysl začínal trochu zavánět už i ve "Staré sérii" Revelations tady prostě udělali úplně jinou hru ale nacpali tam i ty asasíny aby to vypadalo kůl potom ty lodní bitvy jo byla to sranda ale víxce už odbočit snad nemohli.
          • TheGGG
            pleteš se, prostě to ukazuje jak řád assassínů operoval v různých částech světa a v různých obdobích a pěkně to nese příběh skrz jednotlivé díly... není můj problém, že zdejší lidi bez fantasi považují vše za moc překombinované a nesmyslné... vedle některých story v anime je AC ještě naprosto normální seriózní nepřeplácaná záležitost... + proč by assassin nemohl používat loď?
            • Jack1947
              Jestli to jen troxchu dorovnáváš k anime tak asi vím odkud vítr vane *3* neřikám špatné bavilo mě to lodní bitvy byli paK už celkem ubjejicí než jsem přišel na ten upgrade( respkt upragdnul na max) potom sem jen mohl projízdět nepřátelema jak nůž máslem - jo pravbda na slušnou pirátskou hru kde bys i dobýval ostatní lodě nenarazíš nebude to ani v jednom co má vyjít... jen to prostě neni už asasín to se na mě nezlob.
  • mikezz
    Black Falg moc nemusím, takže ho ako jediný diel z celej AC série nevlastním. Čo je super, pretože zdarma je to moc krásny darček a neočakávaná kompletizácia mojej AC knihovny.
    • Black flag je najlepší Assassin ever!
      • mikezz
        Mix pirátskeho gýču s asasínskym klišé je pre mňa už over the top, ale chápem, že je to dobrá hra a ľudia ju majú radi.
  • Zrovna minulý týden jsem si pořídil Xbox One a je možné nějak si nainstalovat tyto hry přes Uplay do Xboxu? Tak abych je měl zadarmo tady s tou akcí? Díky za info
    • Jen na PC. Na "zelenou" krabici si předplať Xbox Game Pass / XBOX gold. a máš na X měsíců vystaráno.
    • XorxoxTalarius
      Ne
  • supr, kdo si počká ten se dočká.
  • Sr_Lobo
    Parada, za Assassina sem moc rad - po dvojce pro mne osobne je Cerna vlajka nejlepsi dil *4*
    • k čemu ti to je když jsi to už hrál? jedine že bys to mel načerno a ted chceš podporiť vyvojare tím že si to stahneš legalne
      • Sr_Lobo
        Kdyz to vyslo dostal sem Skull edition na ps3 od pritelkyne pod stromecek, takze ted si to moc rad pripomnu na PC.
  • ringmancz
    z uplay zadarmo drahý
    • Krescz
      pravda, ale Black F*g a hlavne WiC si nechám líbit (don´t judge me)
    • Khanemis
      Osobně nechápu, proč je ta obecná nenávist vůči UPlay? Samozřejmě existují lepší digitální platformy (steam je rozhodně užitečnější a gog má lepší přístup k zákazníkům) ale UPlay používám už delší dobu a problémy s ním žádné nemám. Doby, kdy trpěl potížemi se servery jsou už naštěstí pryč a teď funguje jak má. Pochopitelně by bylo lepší, kdyby mohl mít člověk vše pohromadě v rámci jedné služby, ale člověk nemůže mít vše.
      • Problém jsou ty hry, které ho vyždaují always online jinak skončíš v menu bez savu a pak nucené savy v cloudu.
        • Khanemis
          Uznávám, že to je problém, ale mám za to, že tohle už UPlay zmírnil oproti dřívějšku, kdy to byl u AC opravdu problém. Že se ti teď většina jejich her ukládá i když zrovna chvíli vypadne net. Ale možná se mi to jen zdá.
        • Na to je lecivo, rika se mu crack, jen pak nevim, proc posilat penize nekomu, kdo doda nefunkcni produkt, radsi bych je poslal tem, kdo mi dodaj ten crack. Viz trebas posledni AC, kterej ti sezere celej CPU protoze "ochrana", OK, at si to teda strcej, moje prachy neuvidej, nehodlam platit za neco, co mi bude zrat elektriku naprosto zbytecne. A takovych pripadu je neurekom a spis cim dal vic.
          • Need for speed 2015, Diablo 3 je tu delší dobu a "léčivo" nikde.
          • Khanemis
            Jen u těch cracků si dost možná jejich tvůrci sami pěkně přivydělají kryptotěžbou na tvém pc, takže si s tím šetřením elektriky dnes moc nepomůžeš:)
      • spíš vidím problém v tom že když už musím používat nějakou takovou digitální platformu tak to mám všechno v jednom a ne abych neustále měl puštěný 4 nesmysly a nebo se na něco furt přihlašoval...
        • Khanemis
          Vím, že to umí být otrava, ale na druhou stranu přihlašování probíhá automaticky, netrvá to zas tak dlouho. Takže stačí vždy jen pro danou hru zapnout patřičnou platformu a po skončení ji zase vypnout. Já osobně nenechávám stále běžet ani ten Steam, prostě zapínám co je zrovna třeba. Takže to zas až tak hrozné není, Jen tu sbírku člověk nemá pohromadě.

          Ale už delší dobu říkám, že by bylo fajn, kdyby byl program, který by všechny ty platformy sjednocoval, podobně jako svého času některé Instant Messenger programy pod sebe sdružovaly různé protokoly (ICQ, AIM...) a člověk to mohl používat najednou. Samozřejmě by t bylo právně i technologicky daleko náročnější. Ale člověk může snít...:)
        • Naprosto nejhorsi na tom je to, ze si koupis gamesu na steamu, a stejne si to doinstaluje uplay nebo jinou chujovinu. A to nemluvim o tom, ze kazdej kdo ma do rite diru si mysli, ze zrovna jeho uberaktualizator ti musi bezet 24/7. Kdybych peclive nevrazdil vsechno tak mi bezi ve widlich takovych kravin nejmin 30. Kuprikladu ti kkti z WT si to ume naprosto dosrali v okamziku, kdy se do systemu zacla cpat (pekne potichu a bez jakyhokoli ptani) moci mermo "aktualizacni servisa".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit