Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minev
    Jakou barvu(Tide) má váš charakter v Numeneře. Můj má zatím stříbrno-modrou.
    • Zlatomodrou. *4*
    • Inquisitor
      Tu mám taky, ale mám odehráno teprve hodinu :)
  • Inquisitor
    Tohle je třetí recenze co jsem četl a nedá se svítit musim do toho jít. Aspoň mám do konce roku co hrát :)
    • corfer
      Já se svou prací do konce života.:D
  • Spravte si ten MT, na MT PC verze 83%, PS4 76%....
  • to si rozhodně zahraju, mám rád originální hry a tento svět vypadá víc než zajímavě. Ani mi nevadí že je to víc gamebook než hra. Jen si myslím že to mohli komplet nadabovat. Je spousta her co mají tuny textu a byly komplet nadabované (KOTOR2, NWN2 atd).
  • Jenom malá chybka, 91 bodů nemá na Metacritic Numenera, ale původní Planescape: Torment.
  • Lukass
    Cekam an cestinu, pokud se ovsem vubec dockam, protoze textu je tam mraky.
    • Veskoslav
      Teď začali dělat na deníku a prologu. Počítej že dřív jak v září nebude 1. verze.
      • Lukass
        Pockam, nevadi me to, ale hru si chcu vychutnant v cestine.
        • Veskoslav
          Tak hru, co Tě dokáže zabít během první hodiny, že si špatně přeložíš, je to pochopitelné:-D
          • Pokud člověk umí aspoň trošku lépe anglicky, tak se to v pohodě dá hrát. Prostě paráda.
  • madPav3L
    Tak dle ACG https://www.youtube.com/watch?v=r-ft5S_rMwA je to počkat na slevu. Není to špatná hra, ale je tam dost bugů a některé části by potřebovali ještě doladit, doplnit.
    • flash789
      jen aby ti nekdy nejakej youtuber nerekl ze mas jit skocit z mostu..musel bys jit, protoze vlastni nazor na vec zrejme nemas..
      • madPav3L
        Tak názor na to nemám, protože jsem to nehrál... to je jednoduché, jinak je to jen doporučení jestli jste to nepochopil, nemusíte se tím řídit.
        • flash789
          vsak v poradku, ja jen abys nezblbnul, skoda kazdeho mladeho zivota :)
  • muže to být sebelepší ale 2d nehraju
    • Veskoslav
      Neboj Maxíčku, u téhle hry člověk musí používat mozek.
      • jo, hry, které vyžadují zapojení inteligence, nejsou pro Boba :)
  • Kozy
    Prý tam chybí dost obsahu kterej slibovali backerům bez toho aniž by to někomu dali vědět.
    • Vogon
      Ví to každý, kdo kickstarter sledoval, protože o tom vývojáři informovali v updatu projektu. Obstříhávání obsahu probíhá skrze vývoj snad každé hry, protože jinak můžeš velmi jednoduše dopadnout jako MGSV, ale nikdo ti to neřekne. Tady vývojáři prozradili "tajemství" a zaplatili za svou dobrotu pomluvami.
    • Veskoslav
      Většinou je fajn dát odkaz na takové tvrzení. Jinak je to JPP.
      • Kozy
        Řešilo se to na redditu, hledat to nebudu.
        • Veskoslav
          Na redditu je tolik kravin, že dokud není něco oficiálně, tak to má asi stejnou hodnotu jako článek na wikipedii.
          • je to pravda, taky to nechci hledat, ale určitě to je počet společníků (mám pocit, že jich mělo být 8 a je 6), počet lokací ....
  • Veskoslav
    Recenzovaná verze:PS4, PC, Xbox One

    Vychází na platformách:PC

    Nemělo by to být opačně? A dvakrát se zobrazuje verdikt.

    https://s18.postimg.org/tpqk2e3rt/uuu.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit