Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vole, nova hra od UBI, to je ale pecka, hral jsi to? To je bomba, totalni narez, ti rikam, kamo. Kup to a zahraj, nejlepší hra. Hrajem to z kamosema, chapes..pivecko..pohodička (pohybuje se jako rapujici cernoch a pomalu si vyndava ze zadni kapsy kalhot s rozkrokem proklate nizko krabičku s marenou), chodíme do ty dark zony a delame tam ruzny kraviny. A o cem ta hra je hele, pta se ten druhy. To ja nevim voe, to je jedno, je to super parba.

    Ne tohle fakt hrat nechci:)
    • archie777
      Krása. Tak nějak vnímám většinu áčkových her. Nedávají hráči žádnou hlubší motivaci je hrát, ale snaží se být zábavné tím nejpovrchnějším způsobem. Pod hladinou nic není. Typické takové Far Cry. Proč by mě mělo proboha bavit bez jakékoliv propracovanější, hlubší vrstvy čehokoliv, jezdit po horách na slonovi od otazníčku k otazníčku.
      • od tý doby co sem odložil krabičku s mařenou si kladu přesně stejnou otázku a hraju hry co maj hratelnost, nicim nerušenou, takže třeba Brutal Doom .) Ale popravdě, UBI "hry" a podobný srajdy mě nebavily ani když sem byl naprach a měl IQ 50 :D
    • Veskoslav
      V současné době je to jedna z mála co-op her, co fungují skvěle na pc. Mimoto, co si budeme nalhávat, většina současných her má děj, který se shrne do jedné věty.
  • FansLunacy
    Předem říkám, koho nezajímají dlouhé komentáře, hoď mi tam mínus teď a jdi si číst něco jinýho ... A buď jako valná většina těch, co rádi hejtí Ubisoft, protože tohle bude pozitivní komentář ... tak aby si se z toho nesesypal(a)
    ----------------------------------------------------
    Rád bych pro začátek podotknul fakt, že jsem si koupil jak Division, tak mám třeba ve stejnou dobu zakoupené ESO:TU a hrál jsem v den vydání i Far Cry: Primal atd.. Vše řádně zakoupeno, Primal vlastně i pre-ordered - Jo a jsem konzolista, hraju na PS4, takže LV a jemu podobní, dejte mi mínusko a neobtěžujte se číst dál, protože vy jste prostě takový ... co nadělám, nicméně po*rat se z vás neplánuju ...

    Předně Division je postapo hra - Zde bych rád pro změnu vyzval lidi, kteří si stěžují na to, že je tam málo lidí a nic se tam neděje, aby mi dali mínus až teď a prosím pěkně, buďte tak ohleduplní, a jděte do p*dele. ABSOLUTNĚ nerozumím tomu, jak si někdo může na tenhle fakt stěžovat ... Stěžovali jste si taky u ESO, že jsou tam kouzla? Protože tohle je fantasy tak jak je možný, že se tam kouzlí džízis!! ... Vývojaři věděli očividně přesně co dělají, a jaký "feel" chtěly hráčům navodit, a udělali nám, milovníkům postapo, líbivý svět plný zoufalství a strachu, kde lidé něco mektají z oken, na ulici pobíhají psy, lidé sedí na zemi, hledají jídlo, perou se o zásoby, hádají se, pláčou nad ztrátou svých milovaných a to nemluvím o umírajících lidech na nákazu či hlad. To je jak ten váš slavnej "Primal je jen další reskin" hejt. Tady máme Watch Dogs reskin že? ... Jasně že máme, jakby ne, vždyť jsme na games.cz v sekce "Komentáře", lets go blitking ...

    Ale teď už k samotné hře. Po příběhové stránce je hra moc fajnová, dobře udělaná, dá se na to dívat, až na ten klišojidní typicky debilně americkej konec mi to přišlo fakt bomba. Hodně mě bavilo jít do nějakého sektoru Manhattnu a udělat tam vše, co se dá a posunout se zase o sektor dál. NPCčka ukecaná nejsou, ale to mi fakt nevadí, na tom hra není postavená ... ani příběhově, ani obsahově. Budí to pro mě ten správný postapo feel. Graficky je hra moc pěkná, líbí se mi, že to neni tak k*eténsky barevné jako Fallout NV ale připomíná mi to spíš atmoškou první dva fallouty, na kterých jsem ujížděl, akorát v 3D Je to prostě takové správně postapo, které na vás dýchá po celou dobu hraní. Hru jsem dohrál na 30lvl, mám asi dva kusy high end věcí z daily questů, do DZ jsem se ještě nepodíval, ale hra mě baví pořád stejně a těším se, až si seženu hadry na mojí holčinku, mudu medikovat ostatní spoluhráče a udělám si další postavu. Až tak se mi příběh líbil. Byl svižný, zajímavý, žádný h*vna okolo. A to jsem se ani nedostal k echům a sbírání všeho možného. COOP na 30lvlu začíná být zábavný, lidi už konečně vědí, jak se postava ovládá a jak se to v té hře dělá. Narazil jsem na moc příjemný kluky, co si rádi hrály na Dark Souls a ač se daily quest zdál obrovsky těžký až možná impossible, zvládly jsme to ... asi na 10. pokus, ale zvládly ... ten feel byl k nezaplacení a kluky jsem měl chuť obejmout.

    Závěrem bych ještě rád napsal vzhledem ke komunitě tady, že mi děláte radost. Čim víc totiž na hru zvracíte, tim víc je mi jasný, jak jí tu nikdo nehrál a koukal maximálně na poslintanej gameplay kdesi na youtube v rozlišení 320. Umíte bejt jenom zklamaný, všichni se bulvama přilepíte na hype a pak čekáte, že vám domu přiletí reálná mmorpg hra z NY, kde střílíte headshoty a na jednu ránu sundáte všechny, co na hlavě nenosí pancířovou skříň ... Ty samý zvratky jsem četl tady o FC Primal, přitom jsem si ho neskutečně užil. Tak hejtěte dál, ať mám po večerech co hrát a v práci co číst. Bavíte mě ...
    • Wau takovýho textu s 0 informační hodnotou sem už dlouho neviděl, smekám.
    • FC Primal podle mě zbytečně moc hatovala redakce. Podle mě to není špatná hra.

      ESO je teď po delším vývoji dobře hratelná singleplayer hra s coop a mmo prvky. Já to teď hraju a neskutečně mě to baví.

      Destiny, teda Division, i když ono je to jedno, není holt hra pro každého. Těžko se to bude líbit všem a na druhou stranu, za ten hate si možná může vydavatel hry sám, když hráčům dopředu lhal o obsahu a když má údajně (hru nehraju) velké problémy v end game, což se ale určitě zlepší.
    • Tilwaen
      Dlouhé komentáře mi nevadí, Ubisoft nehejtím, konzolisti mi žíly netrhají, na prázdnost světa v The Division si nestěžuji, nemyslím si ani, že by to byl reskin Watch Dogs, na hru nezvracím a ani jsem ji nehrála, ale když tak usilovně pořád voláš o mínuska...

      Jinak jestli tohle měl být pozitivní komentář, jak předesíláš v úvodu, tak z něj mám dojem přesně opačný.
    • Princ.Jablon
      ". Vývojaři věděli očividně přesně co dělají, a jaký "feel" chtěly hráčům navodit, a udělali nám, milovníkům postapo, líbivý svět plný zoufalství a strachu, kde lidé něco mektají z oken, na ulici pobíhají psy, lidé sedí na zemi, hledají jídlo, perou se o zásoby, hádají se, pláčou nad ztrátou svých milovaných a to nemluvím o umírajících lidech na nákazu či hlad. "

      Jj...a celej tendle postapo realistickej feel je zabitej při prvním boji s "bossem" (rozuměj vůdcem smečky gangsterů) a vysolením 5 zásobníků do jeho palice a jeho následnym nechcípnutím, je fakt, že jsem občas měl strach, jeslti bude 1000 nábojů do hlavy stačit, abych zabil týpka s kapucí na hlavě ale to asi nebude ten samej "feel" strachu a zoufalství co máš na mysli ty

      Edit: atmosféru zoufalství a strachu si nepředstavuji tak, že sebou tahám muniční sklad středoafrický republiky
      • kennyB
        Jsem zvědavej co by jsi říkal, kdyby jsi přišel k prvnímu boss fightu a jedinou ranou do hlavy ho složil. Spokojenost by to taky podle mě nebyla...
        • Princ.Jablon
          Nic takovýho jsem taky neřekl...dáváš jako protiklad zcela extrémní případ a děláš, jako by neexsitovali ve hrách skuteční bosové, ale neni to vyloženě špatně, protože extrémní případ udělali i tvurci division, kdy vzali generickýho panáka a vyboostovali jeho výdrž do absurdních rozměrů, tak či tak, je to lemplovství a korunu na palici tomu dává právě RPG dané v kombinaci s uber ultra snahou o reálný feeling, jelikož to je "Clancyho" hra...tady má AJ pravdu, ta licence tomu vyloženě škodí a downgrade ve všech aspektech hry oproti E3...to jsem pochpil u Watch Dogs, ok tak si vzali velké sousto, to se stává ale tady už to je vyloženě podvod...
          • kennyB
            Tak to se ti nebudou líbit pojmenovaný eliťáci v DZ. Jsou o dost tužší než bossáci v singlu a já dneska svého prvního pižlal kolem pěti minut. AJ nemusím, internet je plnej těhle "downgrade" youtuberů, kteří tohle říkají u každé hry, která vyjde. Jen řeknu, že při hraní vypadá The Division fakt moc pěkně a já jsem s ní spokojenej.
            • Jack1947
              Já zase slyšel v Replay je že postranní úkoly sou jak za trest.
            • kennyB
              Za sebe zase musím říct, že mě hra překvapila. Jen pár perliček, dneska si to tak běžím pro úkol a v dálce vidím něco jako šarvátku. Říkám si teda, že nějakej hajzl.k zase přepadl civila, jenže když přijdu blíž, vidím, že to tak není, jen nějaká ženská škádlila nějakého maníka tím, že mu něchtěla dát nějaký balíček. Přehazovala si to z ruky do ruky, zvedala do vejšky, jestli na to došáhne atd. Včera jsem zase viděl dva členy gangu a když jsem se jim potichu dostal za záda, přísahal bych, že se lekli, když se otočili a viděli mě, jak na ně mířím. Tahle hra bude plná takovejch věcí a lituju lidi, kteří se rychle dostanou na max level, že je možná kvůli tomu propásnou...
            • Princ.Jablon
              Já u AJ souhlasim ohledně tý licence, technický a gameplay downgrade zmiňuju sám za sebe, jelikož je to prostě fakt, celý to fake, což je dneska už úplně zřejmý, že je to fake video z E3 je prostě podovod, celkově tak hra nevypadá a tim nemyslim grafiku (nepotřebuju mít takovou grafiku, ostatně bych jí ani na svém PC nedal) ale ty různý drobnosti jen aby sis u toho řekl "wtf to vypadá dobře"...který přesně už byly u WD a UBI s tim vyšel u Division...ta hra nemá s tou předváděčkou nic společnýho, a to co se u WD talo akceptovat tím, co jsem psal v předešlém postu tak tady u toho je to opravdu tahání za nos

              Hra neni špatná, ale je to prostě daleko za tím co bylo slibováno, ta hra NENÍ MMORPG, prostě není, je to coop s implementovanym mass multiplayerem, LOOT je tam naprosto ale naprosto zoufalej a jestli rozkouskovali původní mapu kvuli DLCéčkům, tak už je to úplný flusnutí do ksichtu všem, co si tudle hru koupili
    • ...FC Primal, přitom jsem si ho neskutečně užil.

      Tohle stačí a je to jasné. *15*
      • kennyB
        To víš, jsou lidi, kteří hry hrajou a baví se u nich a pak zase ti, co na ně jen nadávají aniž by je hráli...
      • v com je to jasne??? ze ho to bavi sry ale radsej ti netipujem vek lebo nechcem urazit co su mladis alebo starsi ako ty a maju v hlave viac uvazovania ako ty. nech sa ti dari v zivote vydiet ze ho mas este dost pred sebou a dost od neho este dostanes pod drzke.
      • Veskoslav
        Pokud člověk nehrál 3/4. díl, tak je to dobrá hra.
      • Kozy
        Proc? Jestli nehral predchozi dily, tak mu to i verim
  • Velice směšné jak přední herní magazíny hodnotí takovouto sra*ku hodnocením 8/10. Hru jsem si koupil v den vydání a nestačil jsem se divit. Takto hroznou hru jsem dlouho nehrál, rpg prvky budiž, ale to nevynahradí tupí nepřátelé, neustále se opakující nudné mise. Kooperace s ostatními hráči proti tupým robotům? To snad ne. Tak přiznejte se Games.cz, kolik jste vyfasovali za hype recenzy této ukrutné sra*ky. Renomovaní youtubeři tuto hru hodní 5/10 a i to je moc. *7* *8* *11* *12*
    • Veskoslav
      Pokud jsi nehrál otevřené bety a koupil sis to jen tak, tak sorry, ale tvoje blbost s prominutím....A co je renomovaný youtuber? AngryJoe?
      • Samozřejmě, že jsem jí hrál, moje hloupost to není, utracené peníze mi nevadí a ani toto není tématem mého hodnocení. Poukazuji pouze na to, že je to včetně recenzí zaplacená kampaň, takže děkuji za tvůj komentář a souhlas a nesouhlas místních uživatelů ohledně tvé reakce hovoří za vše, takže děkuji a příště vyploď ze svého hlavičky něco smysluplnějšího. *3*
        • Veskoslav
          Souhlas či nesouhlas? Probůh, sis ještě nevšiml, že u mě tak nějak nefunguje +-? Prostě další mimoň, co si představuje, že redakce plave v šampáňu z těch prachů, co jim všichni tady dávají, aby měli dobré recenze. A na to, že je to Ubisoft hra, tak i na Steamu má slušné hodnocení od hráčů.
          • Jak jsem řekl, děkuji za názor, tvých myšlenek již bylo dost.
      • Joe je dobrej. Jinak koukám ani po takové době mínusování nepřestalo. O.o
    • Jak jsem již napsal v recenzi na steamu,když jsem hru po 1 hodině vrátil : "taková blbost jako division mi nestojí ani za to,abych o ní psal recenzi"
      • Still
        *1* *1* Usměvné!
  • KrPa
    Tahle hra dopadne stejně jako slavné Evolve.
    • Veskoslav
      Slavná? To byl propadák už v době vydání.
      • KrPa
        http://memesvault.com/wp-content/uploads/2015/07/Sarcasm-Meme-Sheldon-6.jpg
        • Veskoslav
          Jasně. Sarkasmus. Až na to, že Evolve je skutečně slavný tím, jak to dokázal pohnojit.
    • Spíše bych vsadil na osud Destiny v tom dobrém i špatném.
      • tak to můžou v UBI začít chladit šampus a hráči čekat na DLC, který ze hry udělá to, co mělo být na začátku..
    • To si nemyslím. Evolve mělo absurdní nedostatek obsahu (jen 3 monstra v základní hře, navíc celý nápad té hry byl udělaný už v Dying Light jako malé DLC) a navíc bylo už pár měsíců před vydáním jasné, že půlku obsahu rozdělili do DLC, které potom nabízeli asi v 10 různých edicích. Division sice není žádná revoluce, ale pokud tenhle typ her ala Borderlands člověka baví, tak z toho v pohodě dostane pár desítek hodin zábavy, zvlášť z přáteli.
  • Až na to, že The Division není RPG...
    • Veskoslav
      A co to je?
    • Všechny hry od Ubisoftu jsou RPG to ses ještě nenaučil? *1*
  • 8/10 znamená, že je to prostě průměr *3*
    • 8/10 od volejníka u UBI hry pro mě osobně znamená, že hra je totalní propadák
    • Kinet1c
      to zas nie, ale urcite to nie je na 8, teraz este nie, mozno neskor by aj mohlo byt
  • Víc než 7 bych tomu nedal.
    • Test
  • Když tak pročítám ty komentáře, tak se celkem bavím. Lidé, kteří to nehráli to kritizují a lidé co to hrajou to chválí. Stejné jako u Destiny. Já mám v The Division nahráno něco přes 20 hodin a už mě tak dlouho žádná hra nechytla.
    • Stejné jako u destiny xD Jasný, že pokud máš rád donebevolající grindfest tak se ti bude líbit donebevolající grindfest xD
      • A kdyz mas rad modrou barvu, tak se ti bude libit modra barva.. Ma tvuj komentar nejakou skrytou pointu? Mam rad Diablo, Destiny a ted Division, tak mi asi tenhle herni styl sedi.
        • Aristarch
          ... 100% s tebou súhlasím
  • Týden před vydaním jsem zrušil předobjednávku a dobře jsem udělal *1*
  • Nechápu proč to má 8/10. Po přečtení je jasné a stejně jsem ten názor už měl od dříve, že kromě pěkného technického zpracování ta hra nestojí za moc a je to těžký průměr. Takže nechápu 8, snad tam mělo být 5-6/10 ne?
    • Ale to nic. To je jen náš Honza "8/10" Olejník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit