Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsi počkám ještě hodinu kdy hra výjde a vyzkouším ji radší sám. Tady každý dává obrázky a něco říká a pak to stejně na 99% není pravda.
    • Viz assassins creed origins, každý mlel, že to bude špatná hra a přitom to byla nejlepší hra roku 2017 i nejlepší díl série.
      • Škoda, že ve skutečnosti to byl odpad a druhýmu dílu to nesahá ani po kotníky.
        • Odpad byl tak možná druhý díl a další díly. Origins je konečně nějaká lepší hra než předchozí díly, kde byli stejné vedlejší úkoly. A hlavně Egypt je úplně něco jiného než Nějaký Londýn.
          • Mluvím snad o Londýnu (to byl kupodivu větší odpad než origins)? Origins je úplně o ničem, špatnej příběh, nudná, pořád stejná hratelnost. Vydržel jsem to hrát na psku 5 hodin a pak jsem to poslal dál. Naproti tomu dvojka měla příběh vážně skvělej, v té době osvěžující hratelnost a nápady. Pak už to jen sekali jak na běžícím páse... Raději bych celou tu sérii poslal na deset let k ledu.
            • O ničem? Už jen ten příběh dvojky bych si klidně dal ve filmu. Zatímco Bayek nebo jak se ten ocas jmenuje je postava, na kterou si nikdo nikdy ani nevzpomene. Já si s chutí rád prošel životem Ezia od začátku do konce a že to bylo poutavý dobrodružství.
            • Jak pro koho. Pro mě nejlepší díl. Naopak narozdíl od starších dílu které byli o ničem. Stačilo jen mačkat a mohl jsi kosit lidi jak na pásu. A takové detaily jako v Egyptě nikde nebyli.
  • Tak, snad jsem si nekoupil za svých poctivě vydělaných xxxx Kč bleší, anglicky hovořící cirkus ze středověké české kotliny *11* . Některé příspěvky mě docela děsí. Ale co , nakonec i blamáž je součást života *1*
    • Jack1947
      To stačí bejt chytrej a ne blbej a trochu se zajímat, zvlášt když ti to celou dobu podsouvaly.
  • Tedka aspon vím, že to ani zítra hrát nebudu. Protože dneska žádné předběžné stahování nebude, prej na tom ještě dělaj a nechcou abychom stahovaly milion patchu. Takže počítám stím, že to budeme moc stahovat až 9:00 okolo 32GB. Super no
    • Tj, oni to urcite do zejtra vylepsej ... lol ...
    • To máš za dopoledne stažený
      • To je na 20 minut ne? A to nebydlím v nějakém velkoměstě.
        Ale tak mě už hra hlásila 1.01 verzi včera (takže i s tímhle patchem), takže pohoda.
        • Ne na vesnici máme 1Mb/s download. Až bude všude stejný internet 10Mb/s nebo více pak možná jo. To že v české republice jsou takové rozdíly je ale obecně známo.
          • Tvoje inteligence je opravdu ekvivalentní tvýmu nicku, koho jako zajímá tvoje pitomá vesnice a pomalej internet? Co to má společnýho s vývojářema ty primitivní nulo?
    • tak to je stahovani tak na 1-2 hodky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit