Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tedkon nova moda, delat ze sebe dementa?
  • Přesně, taky jsem hrdý nacionalista s xenofobními vlastnostmi a na svou xenofobii jsem pyšný.

    Doufám, že hru nebude recenzovat sluníčkář janchor, ten by dal Danovi 1/10 už z principu.
  • konečně bílá hra pro bílé lidi z bílého středověku wow tak do toho jdu !
  • Zvlíáštní, že když mluvil v Mafii Don Salieri česky, tak si nikdo nestěžoval, že je to nerealistický.
  • Viz assassins creed origins, každý mlel, že to bude špatná hra a přitom to byla nejlepší hra roku 2017 i nejlepší díl série.
  • A mysliš, že kromě Čechů ho někdo slyšel?? Polovina ani nerekne z pameti co udelal za hry.
  • Já jsi počkám ještě hodinu kdy hra výjde a vyzkouším ji radší sám. Tady každý dává obrázky a něco říká a pak to stejně na 99% není pravda.
  • Si nehrál AC? Tam jak přijdeš do města, tak fps klesne na polovinu. A spoustu jinych her, kde je velky rozdil v detailech apod. podle lokace. A 30 fps je ještě dobry. Predstav si ze konzolisti maji pouze 30 fps.
  • Uz se nemozu dočkat na 100 důvodů proč nemám rád Kingdom Come. Hra nebude bezchybná, ale bude to vypadat asi takto: protože hru dela Vavra, protože ma politicky nazory co se mi nelibi, protože hru zaplatil Bakala, protože tam nejsou černoši, protože urazil moji milovanou hru atd. A o hře tam ani nic nebude.
  • nezapomente že všechno co je vidět na netu je preview verze která je asi 3 měsíce stará..... Tipuji že vetšina těhlech drobností bude už hned při oficiálním vydání opravená.
  • ucho
    tak od jedné hodiny už jde PS4 verze aktivovat a už instaluju. zatím jen 47 GB.
  • ucho
    třeba má venku nějakou kůlničku. mě spíš fascinuje, jak ty mrtvoly kloužou po zemi jako na ledovce.
  • Jenze tvurci G3 a dalsich nevykrikovali vsude po netu, ze vsichni ostatni to delaj nahouno ...
  • Cumel sem an to video odkazany vejs, nechces mi tvrdit ze to co sem videl byl invetar toho manika a ze pokapsach nosi nekolik prileb, mecu .... https://youtu.be/-eu8O841-Mo?t=341 v tenhle cas zacina nakup, tu prazdnou kovarnu si muzes prohlidnout fous pred tim. Leda ze to pokapsach nosi kovar.
  • ucho
    taky jsem si včera nějaký gameplay proklikával a většina času inventář, hodně cutscén, hodně rozhovorů, a samotné chození aby člověk pohledal. ale tak bylo to v úvodu a záleží na stylu hraní. a náhodou to UI je celkem fajn.
  • Tak pokracujem,

    Brusnej kamen, to je vpodstate prevlecenej tvaroh, takze mec vleze do sutru jak nic .... Mece se pak zasadne brousej ostrim kolmo proti kameni, takto ziskaji uzasnou ostrost britvy. Dale se zcela bezne na meci drzi krev, protoze vubec neni konstruovan tak, aby z nej stekla, pricemz se odstranuje prave brousenim. Dalsi zasani veci je prebrousit taktez plochou cast mece, tim ziska finalni smrnc.

    Mr Vavra si nejspis ve svem naboznem rozjimani nestacil vsimnout, ze hrady ve stredoveku byly celkem novostavby, tudiz rozhodne nechybela osteni/preklady/... a ani omitky. Tam kde byl priznan kamen to rozhodne nebyl kamen zcernaly desitkami let emisi, ale spise kamen cerstve nastipany a tudiz prevazne svetly.

    Mimika je teda opravdu strasna, ale nejen ta, animace obleceni/zbroji jakbysmet, kritizovana Andromeda je na tom omoc lip. Pokud si nekdo z vas nevsim, kdyz se dete najist, zatmi se vam pred ocima ... Vazne by me zajimalo, co je zabavnyho na 2 minutach stravenych cumenim na postavicku ktera se presunuje po mape, leda ze cigarpauza. Pri kazdym rozhovoru bezne lidi zcela bezduvodne, genericky a klidne v rozporu s tim co rikaj machaj rukama.

    Mno, to mame cca 15 minut videa, a dal me to teda uz nebavi. Z tech 15 minut je 50% stravenych na mape/v inventari ...
  • ucho
    tohle se mi nezdá. myslím, že se kasali tím, že bude reálný pohyb zboží. tedy že můžeš někomu například utnout zásoby. to znamená, že to, co někdo nabízí, musí někde reálně mít a měl bys být schopný ho o to připravit. takhle to z těch videí na počátku vývoje vyznělo.
  • Aby ti to jelo 60 FPS musíš do mikrofonu utrousit pár modliteb za pana Vávru.
  • Jestli to zapnu a pojede to mi to 60FPS a pak někde to pojede 30FPS, tak tu krabici i s tou figurkou rozkopu. Protože pro plynulost je nutná stabilita. Nelze mít takové skoky od plynule hry k neplynulé hře.

    Doufám, že tohle otestují PC recenzenti a náležitě to začlení do hodnocení. Častu na to borci ve WH měli dost. Vydat hru ve stavu, za který dají ruku do ohně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit