Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boze dalsi zombie hra, uz neee *7*
  • Viktor_H
    Ta animace xichtů je snad nejlepší, co jsem kdy ve hře viděl. Tohle je o třídu vejš než zbytek tříačkový produkce.

    BTW, trochu jsem doufal, že se hraje obejde bez zombíků (nebo co to bylo za příšery)...
    • tak to si trochu zaspal ne ? HL2 obliceje tohle smaznou jako nic. NEsmis hrat porad jenom konzole.
    • Možná že na PS3 . Dneska na PC už standart . ( ...Kane and Lynch , Hitman ....)
    • Mahcake
      Nezapomínej na L.A. Noire *3*
      • nezabudaj ze pri la noire sa neda hovorit o animacii. hej je to posobive na oko ale je to len taky vystrelok ktory sa nikdy neuchyti kedze ta technologia je velmi nekompatibilna s hrami, proste su to len skeny realnych ludi na ktore je projektnuta textura nemylit si to s animaciou ktora je aplikovatelna na hocijaky vymysleny model postavy a tak isto ovela variabilnejsia.
        • A já bych to animací stejně nazval ...
    • O "zombikach" se vi od prvniho oznameni hry
      • Viktor_H
        To mi nějak uniklo... Každopádně mě to trochu štve.
  • ND proste umi! na tohle se fakt tesim, ikdyz jsem doufal ze to vyjde treba uz v unoru/breznu
  • "Také se vám bude líbit,že hra vyjde 7. května"
    Tak to trochu nechápu, mě se to určitě nelíbí :D Protože původní plán byl začátek roku 2013. Takže téměř půlroční odklad vydání mě dost mrzí. Ale pokud to hře pomůže, tak jen dobře.
    • Tak v tom případě ten "původní plán" byl jen internetový kec/drb. Rozhodně to nebylo nikde oficiálně prohlášeno od ND.
  • Jednoznacne to nejlepsi s cim zatim prisli. Hry maj vetsinou dost spatny trailery a tohle je dost mozna to nejlepsi co herni prumysl za poslednich par let prinesl. Do dneska me hra az tolik nezajimala, ale timhle trailerem ukazali, ze minimalne prezentaci jsou o dost dal nez jina studia. Bravo!
    PS: skutecne me mrzi ze je to ps3 only, kdyby veci od ND vychazely i na PC bylo by to uzasny :-)
    • hochu mi ps3 hry kupujem a platime.narozdil od pc sceny.a plati je i sony.a patri sony.na playstation byla vzdy revoluce.co se exluzivit tyce .vyborne naughty dog,vyborne tvurci god of war.a vsicni vyvojari od sony,drzim vam palce a vse nej do noveho roku.mi jim s ps3 jeste ukazem.god of war 4,beyng two souls.the last of us.a mozna killzone.tyto vyvojare bych chtel poprosit(killzone)jestli by nechteli udelat pokracovani spickove online akce MAG.podle me lepsi nez counter strike.v jejich enzinu fascinujci.exluzivity delaji playstation.jo a sony meli ste se vyprdnout na ultra slim verzi a nechat slim.a spis kni udelat tablet ovladac nebo naky uplne novy.neco jako u ps1 dualsock.a ktomu the last of us.s funkcemi toho ovladace.to by byla pecka.
  • Ty jo a já nemám PS3 SAKRA!:)I kdybych ho měl tak na to nemám pořádnou telku fakt škoda:(
  • Jediné co mi kromě hry chybí je PS3 :) vypadá to, že v květnu budu kupovat.
  • Magister_Peditum
    Koukám, že tam přeživších bude poněkud víc (dokonce i armáda?).
  • TLoU mělo určitě (a zaslouženě) nejdelší a nejhlasitější potlesk, ne? :) Tak aspoň, že už vím(e) datum vydání!
  • Vyzera to super *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit