Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no podla steamspy to moc vody nenamutilo
    • Měli by to střelit s menší slevou, až bude ve slevě Grimrock.
    • Problém je v tom, že klasické dungeony (tj. RPG + pohyb po čtverečcích) se na Steamu obecně neprodávají nijak závratně (holt okrajový žánr a to říkám jako člověk, který se jich něco nahrál a ještě snad nahraje), v tomto The Keep příliš nevybočuje.

      Vyjdu-li z počtu Owners (který sám o sobě ještě neříká nic o tom, jestli a kolik daný Owner zaplatil, mohlo jít o gift, bundle či cokoli podobného), tak Ruzar jednotky tisíc, Monkey Tavern jednotky tisíc, 7 Mages jednotky tisíc, Labyrinth od Andokost jednotky tisíc, Dungeon Kingdom jednotky tisíc, Elminage Gothic jednotky tisíc. The Quest je na tom s hodnotou okolo 10k o fous lépe, stejně jako Heroes of Broken Land s asi 10k a Fall of Dungeon Guardians s čísly mezi 10k a 15k. Překvapuje mě počet 15k u hrůzného Legend of Candlewind, relativně slušný Dungeon Hero má asi 20k vlastníků, Wizdrary 6/7 okolo 20k, Coldfire Keep okolo 30k, Paper Sorcerer se dostal na 77k a Wizardry 8 na 120k.

      Stovky tisíc u obou Grimrocků nebo MMX jsou tedy spíše výjimka než pravidlo.
      • Jakákoliv indie hra dneska prodá jednotky tisíc (Dark Train např.) Stovky tisíc jsou výjimka u všech žánrů, v dnešní době přehlceného trhu.
  • Nevím, no, přijde mi to o dost ošklivější, než Grimrock.
    • Tak je to hra původně z Nintenda... *15*
      • Ty porty z mensich platforem na vetsi jsou povecsinou nic extra po vizualni strance. Pokud to ma jeste i neduhy v ovladani, technicke problemy, tak holt nechapu, proc se to vydava v tomhle stavu.
  • Hra mě baví, ale na to, jak dlouho to vyšlo od 3DS verze tak to UI mohli lépe udělat pro PC...

    Ale doufám a snad nejsem sám v další velký dungeon. Grimrock 3.... Stálé delší dobu 0 zpráv? Funguje? Dělají něco? Nevíme jistě :(
  • Proc, ja bych cekal vic - uz jen tech 6 hodin je na facku. Je lepsi si zahrat neco starsiho.
    • Dungeonů obecně nevyšlo zase tolik, aby je dnes člověk, co se na ně specializuje, neměl téměř všechny dohrané. A herní doba třeba EOB 1/2 také nebyla nijak závratná (pokud do ní člověk nepočítá zákysy :-) ).

      Kolosy typu Wizardry VII nebo Fate Gates of Dawn jsou samozřejmě jiná liga, ale mezi dungeony jsou rozsahem spíše výjimkou než pravidlem.

      Já jsem se dostal na cca 10 hodin, ale hrál jsem to dost lážo plážo stylem.
    • To je obecně problém, zahrát něco staršího, když všechny hratelné dungeony mám projeté a znova hry nehraju (až na 2 výjimky FF7 a PS:T), na to mám moc dlouhou frontu :)

      Herní doba 6 hodin není moc, ale pro nás pracující s rodinou to není problém. Taková jednohubka na víkendový večer :)
      • Za ty prachy ta doba je ok. Tedy mě to nevadí
  • Zkusil jsem to demo a je to fajn. Vizuál je úplně v pohodě. Celkem jsem se bál, jak se jim podaří převést to ovládání z 3DS a je to bez problemu. A ta výtka k inventáři je jasná, nicméně tak nějak představuje to, že když se hrabete v baťohu, moc nekoukáte kolem sebe :)
    Za mě 7 ok, pro nás fanoušky dungeonů bodík navíc za to, že je to dungeon :)
  • nádherný příklad jemné protekce.... ale ta hra stejně nic nevydělá.....
    • Sedmička je IMHO akorát. The Keep je slušná záležitost, nahoru to táhnou nebojové části (tajné chodby, pasti atd.) a výborné kouzlení.
    • Hele to bych ani neřekl. Je jasné, že by asi Keep nestrhali, kdyby to byla špatná hra, ale tu 7 si zaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit