Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby nekdo chtel jet raid apod., pridejte si mne na Uplay - kodijack81_cz. (Je nas vic...)

    • Jack1947

      Hmm snad je tam nějaký matchmaking ( mám pocit že bejt měl)

  • Grifus

    Rozhodně se musí Ubisoft pochválit že se snažili uspokojit komunitu a udělat spoustu věcí co hráči navrhovali.

    Velký palec nahoru za živoucí svět. Oproti jedničce je plný sebemenších detailů, fauny, flóry a objevujících se událostí (které se ale samozřejmě začnou po pár hodinách tak nějak stereotypně opakovat). Hrozně fajn nápad je zavolat si agenta (jiného hráče) "o pomoc", blbý je že mě volají třeba z druhého konce mapy kam jít nechci.

    Fajn je systém pasivních skillů kdy se body dají získat hledáním truhly, levelovaním a plněním misí. Škoda že mě jich připadne celkem málo aby se dala udělat vyloženě v něčem extra specializace. Základní skilly jsou hezky různorodý ikdyž už se ukazuje že většina je pro mě k ničemu (možná v klanové fázi budou mít využití). To samý systém "osad" kde se dají zabrat a dodáním zdrojů posílit je dobrý, ale nedotáhnutý do konce.

    Na jednu stranu je taky super jak se pernamentně obnovuje loot v bednách / batozích / kufrech, na druhou to je takový vlastně úplně neskutečně moc divný. Asi sem ještě ve hře nepostoupil tolik abych pochopil k čemu mi jsou "zápalky, malý diamant, náramek, medvídek" a podobný sereptičky. Ale je fajn že sehnat lepší vybavení je trošku těžší, pak je vážně radost po patnácti hodinách mít dvě fialový.

    Systém klanu mám ošahaný zatím trochu, to samý dark zonu. Rozhodně to není dokonalý ale je to posun. Jsem zvědavej na klanové bossi a další aktivity a jak bude vypadat slibovaný end game kterej rozhodne o bytí a nebytí celé hry.

    Za mě sto pro koupi doporučuju, hru si užijete sólo ale v partě o to víc. Celkově je vidět posun dopředu, snaha vyslyšet komunitu. Ale pořád je co zlepšovat a hlavně ty nový nápady vylepšovat. Tak nebo tak, čekal sem prů*er a jsem mile překvapenej. Hlavně jsem nenarazil na mraky bugů jako v prvním dílu, maximálně co se mi stalo že občas nejde přejít hromada bordelu.



    • Hidden

      Ty cetky se daji prodat nebo obcas u patrol vymenit za nejaky material nebo tak. Celkem blbinka, ale proc ne. Snad treba casem bude mit i nejake jine vyuziti, treba v projektech, neskodilo by to trochu rozvest... :)

      • Knifer

        Mě by se líbil nějaký systém na morálku ty cetky by šlo smysluplně použít

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit