Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne
    Get rid of that stupid HTML code, or at least don't use it as default setting. 
  • Pan_Klobouk
    Chybi mi ten prehled/vypis vsech for. Kdyz jsem videl prehledne kde se nejvic diskutuje, kde se nove diskutuje, i kdo reagoval na moje prispevky.


    Ta stranka byla nahrazena necim obrim, kde ale dohromady neni nic k videni. 5x nejnovejsi prispevky (proc?), vedle 5x nejnovejsi diskuse (to ma aspon smysl) a dole pod tim 4x a 4x nejnovejsi aktivita... kterou vzdy a komplet okupuje entita "Jack1947", tudiz taky neprosto zbytecne a k nicemu.

  • Blue.Shark
    Jak už tu poznamenalo pár uživatelů přede mnou, rovněž se mi moc nelíbí velký prostor, který zabírá hlavička přispěvku. Celkově vypsané příspěvky působí obřím dojmem. Kdyby se mírně zmenšil font, aby se na screen vešlo příspěvků více, určitě bych to ocenil. Případně pokud by to šlo řešit nějakým nastavením... Se vším ostatním jinak souhlasím. I když přijdeme o zajímavé názory netrollujících anonymů, jsem si jistý, že pokud to s diskuzemi někdo myslí vážně, není zas takový problém založit si během minuty účet.
  • Khanemis
    Se změnami uvedenými v článku v zásadě souhlasím.

    Nový diskuzní systém má samozřejmě spoustu bugů, ale to se hádám postupem času podaří vychytat. Ze začátku mi tenhle vzhled přišel trošku nepřehledný, ale po malé změně zobrazování vláken diskuzí už to je mnohem lepší. 

    Nicméně bych ještě ocenil, kdyby se značka "upraveno" přestěhovala zase pod příspěvek nebo alespoň nebyla tak výrazná jako značka "nový příspěvek". Je to pak matoucí a člověk má pocit, že je tu spousta nových komentářů, a přitom jde jen o staré úpravy.

    Co se mi naopak líbí je, že prostor pro psaní příspěvků má již WYSIWYG editor, což otevře lepší formátování i lidem neznalých základů HTML. 

  • Líbí se mi tmavé schéma v mobilní verzi.


    Ale velmi se mi nelíbí diskuze pouze pro registrované. 90 % svinčíku tu měly na svědomí známé (a registrované) firmy. Naopak když už se objevil opravdu hodnotný komentář, v nemálo případech to bylo od neregistrovaného. Tyhle komentáře mi budou chybět.

    Mně by se nejvíc líbilo řešení, kdy by šly vlákna sbalovat (jako složky ve stromové struktuře) a registrovaní by si mohli vytvořit blacklist (ne) oblíbených pacientů a měli by od nich pokoj. Vlastně by si mohli zapnout i filtr na neregistrované. 

    Diskuze by nepřišly o hodnotné příspěvky kolemjdoucích, registrovaní by měli klid a jelikož by trolové nebyli vidět, časem by vychcípali. Navíc by i čtenáři, co diskuze čtou, ale nepřispívají měli motivaci se přihlásit. 

    Žluté označení  upraveno je k ničemu. Šedý malý text na konci, informující o tom, kdy došlo k poslední úpravě by byl daleko užitečnější. 

  • dworkin
    Ve staré verzi se design přizpůsoboval požadavku, že nejdůležitější prvek na stránce je vlastní text diskusního příspěvku. Tady oko čtenáře poutají zbytečně velká záhlaví, kde se nic neděje, a obrovská tlačítka. Pro autora evidentně není nejdůležitější čitelnost a přehlednost vlastní diskuse, ale to, aby každý bezpečně věděl, jestli je to NOVÝ PŘÍSPĚVEK, jestli byl UPRAVEN a že na něj jde REAGOVAT. To je pochopitelně blbě a hlavně u kratších příspěvků je to jako pěst na oko. Že je nějaký příspěvek nový je většině lidí jedno. Že byl upraven je jedno prakticky všem. A že na něj jde (a i na všechny ostatní, je to jako záplava pacientů se žloutenkou...) reagovat, ví snad každý, kdo se myší trefí na odkaz, který do diskuse vede.
  • Tanatonaut
    Pochybuji, že se něco změní. Diskuze budou pořád záležitost 10 lidí/trollů, kteří píší snad pod každý článek ( nechápu ) a člověk nechce být těmito individui všude osočován, takže raději nepřispívá.
  • Majkl
    dobrá práce! 😎
  • Llour
    "Milé čtenářky a milí čtenáři" je urážlivé označení, které už se v pokrokových liberálních městech na západě nepoužívá. Prosím jindy levicově uvědomělou redakci, aby brala ohled i na transsexuály a jiné genderové a pohlavní menšiny!!!!!
    • Jack1947
      Taky mě to trochu zaskočilo, jestli to bylk nějaký pokus o vtip? ale takhle se běžně nezačíná, mám takový neblahý pocit
  • Urcite je to zmena k lepsiemu po kazdej stranke. Skoda, ze mate tak obmedzene zdroje a finalnej podobe sa mozme dockat az o radu niekolkych mesiacov. Internet sa vyvija rychlo, bola by skoda ak by finalna verzia stranky bola hotova v case, ked bude zase zastarala :-)


    Disslike button tu bude chybat, mnoho ludi strati moznost anonymneho ventilovania a riesenia zakomplexovanosti.

    • RaketovyZid
      nesouhlas = ventilování a zakomplexovanost


      OK

    • Jack1947
      Nebude, věř tomu nebo ne ale zvykneš si 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit