Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To samý je nvidia shield... Tam ani nidko nechce. Páč je tam přetlak mobilů a tabletů, ok můžeš říct, že mobilní hry nejsou tak komplexní, ale to je ten důvod, maj ti zkrátit chvilku cestou do práce či do školy. Ha nejlepší je když se pak bavíš s lidma co maj ty velký 3DS stejně s tím sedí doma a hrajou tam Monster Hunter, lítat s tím po venku je nepraktický a lovení tam je na dlouho, není to 5 minutová jednohubka. Každopádně všehno ukáže čas, snad si na mě pak vzpomeneš:)
  • Ale jasne ze uvedomuju, ale zrejme pro nintendo by to takovy kauf nebyl. zrejme se boji konkurence natolik ze si radsi pojedou vlastni lajnu kde zadnou konkurenci nemaji.
  • No já třeba zrovna ne. Proč rvát peníze do dvou systémů když mužů mít jeden? Proč tvrdíš většina koupí PS4? To je přece hloupost. Minulou generaci vyhrálo WII, ale to jen díky gimmicku, nikdo na něm stejně moc nehrál a všem to leželo doma. Takže vítěz byl X360, můžeme se dohadovat proč, ale já myslím, že přišel dřív než PS3 a byl ještě výkonější. Prostě ten kdo přijde dřív a je výkonější má výhodu, software zachraňuje hodně, ale už tu dávno nejsou doby PS2, kdy velká většina her byla exlusivních. Dneska už aby člověk, hodně přemejšlel jaký systém koupit, jelikož těch exlusivních her je strašně málo. V tom má Nintendo výhodu, svoje hry si chrání jako oko v hlavě! Tak ty bys jako zákazník měl, plus všechny ty ostatní a jestli si tohle neuvědomuješ, tak nevím...
  • Preslap by to byl kdyby neexistoval Xbox, PC a PS4, ktere vsechny tyhle hry pokryji trojnasobne. Nintendo si lidi kupuji kvuli hram od Nintenda a ne kvuli GTA. Diky existenci tri dalsich platforem by Nintendu vykonny next gen stroj v nicem moc nepomohl. vetsina lidi by si stejne koupila novou PS4 na to GTA a ne nintendo.
  • Ale jejich (new) 3DS (xl) už jsou jen stíny původní DS. Čísla to jasně ukazují. A každej radši v tý tramvaji nebo metru zahraje na mobilu. Nevím jak ty, ale čím míň věcí sebou musím tahat tím lépe a tohle bych teda tahat nechtěl. iPad beru jen kvůli mapě, když jsem někde v cizině...

    A jak říkáš ty. Nebylo by super mít doma ultra výkonnou konzoli, kde si nejen zahraju pecky od Nintenda, ale i další věci? MGS, GTA, Witcher, Dark Souls... A takhle se může poračovat do nekonečna.

    Tohle je prostě kolosální přešlap.
  • Nintendo zije hlavne z handheldu, takze si myslim ze to je logicky krok, velke konzole jim moc nejdou.
    V pohode si vystaci z Mariem, zeldou, pokemonama a monster hunterem a dalsima jejich znackama. GTA a tak podobne nepotrebujou. Zklamani to sice trochu je, ale rozhodne nemyslim ze by to byl nejaky hrebicek do rakve.
  • Myslím, že to je velice špatný krok a jako fanoušek Nintenda jsem ohromě zklamán. Tohle bude jejich poslední hřebíček do rakve v oblasti HW a už se budou sestřeďovat pouze na software. Tohle je další ze série jejich gimmick napádů... Nvidia shield je na trhu a nikdo po tom ani neštěkne? Proč? Nikdo nechce sebou tahat další iPad. Ok hry Nintenda možná dokážou nějaký svoje fanoušky zlanařit ke koupi tohohle zařízení, ale nevěřím, že jich bude tolik. Nehledě na to, že handheld gaming je trvale na ústupu. A už vidím, jak luxusně se na tomhle budou hrát hry jako GTA, Mass Effect, CoD... Ať ty hry máte rádi, nebo ne, Nintendo tyto hry potřebuje, né jen svoje a nikdo opravdu nikdo se nebude patlat s vývojem pro tuhle konzoli, stejně tak jako se vykašlali na WIIU (a to je jich prodáno mezi 13-14 miliony kusů). Nintendo potřebuje 3rd vývojáře, bez nich to bohužel prostě nejde. Už teď se jim nechce portovat hry, na nízkovýkonnou konzoli, už vidím jak někdo začně portovat hry na tohle.... Zklamání obrovské zklamání...
  • Dokud neuslyšíme informace přímo od Nintenda, tak je to plácání do vody, osobně by mi nevadilo mít druhý, výkonnější handheld s možností připojení k televizi/monitoru přes hdmi. Pokud se bojí, že by je okopírovala konkurence a NX má být tohle, tak jejich obavy moc nechápu, protože tohle by byl pro sony i ms velice riskantní krok, no doufám, že v září rozpustí veškeré pochybnosti, ale nejsem proti, ani kdyby měl eurogamer do puntíku pravdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit