Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta mu never vole.
  • asi to bude podobny jako u wasteland2 - nejspis bude steam verze, gog verze bez drm a primej download z jejich stranek bez drm.
  • Kupoval značku torment ale né značku Planetscape
  • smejki
    Pěkný, dík
  • Podle tohohle rozhovoru: http://www.pcgamer.com/2013/03/29/chris-avellone-interview-torment-project-eternity-and-beyond/

    (a konkrétně tohohle citátu)
    „...not long after Brian realized that he could get the name, and he actually purchased the name for Torment...“

    Brian Fargo rozhodně nějaká práva na Torment kupoval :).
  • Kr.Pa
    tak jsem to nasel, pujde to pres gog i steam
  • smejki
    Obvykle se vytvoří stránky, na které mají přístup pouze lidé kteří přispěli. Tam si pak volíš různé alternativy. Pokud slibují vícero možností, budeš si moct vybrat. Kód ti dají tam a/nebo pošlou na mail.

    Zde příklad z Wastelandu, kdy se InXile rozhodli dát gratis kopii Bard's Tale. Stránky využívají API Kickstarteru, takže při kliku na Donations člověk vidí co si vybral, jakej je stav atd. V Rewards je adresa, můžeš si tam změnit odměny atd.
  • Většinou to tam je někde napsané, například u tormentu myslím psali, že bude možnost to stahnout i přes steam.
  • Black_Hand
    no to jo, ale trochu se zmenil od te doby.
  • Kr.Pa
    Chtěl by jsem přizpět na KS na Divinity: Original Sin, ale zarazil jsem se nad jedním faktem. Pri 25 dolarech člověk dostane dig kopii. Ale já se ptám, to bude někde na jejich webu, KS nebo si ten kod budu moci vložit např na Steam nebo GoG ? má s tím někdo zkušenosti?
  • smejki
    V Pilíři končí jenom zmrdi
  • jesusek
    Dík za vynikající rozhovor. Tvůrci mají zřejmě jasno v tom, co chtějí dělat. Snad se to povede, držím palce.
  • Black_Hand
    morte neni zm*d, ma jenom strach...
  • updated my journal!!!
  • jonatan.hanzlik
    Ani netoužím po českém překladu...ale čeknu fóra...zapojil bych se do něj rád...

    Ale asi bych měl oprášit starej Torment, abych si projel základní slovíčka :-)

    A těšim se jak malej
  • Také jsem přispěl. Jen doufám, že to bude mít českou lokalizaci.
  • smejki
    Bůhví, kdo se vyjadřuje nepřesně. Planescape má vlastní trademark, hra Planescape: Torment je vlastní copyright využívající trademark Planescape. Planescape spolus D&D nyní prostřednictvím TSR spadá pod Hasbro, s Tormentem těžko říct. Asi by měl patřit Interplayi (PS:T ale podle GOGu vydává taktéž Hasbro). Zřejmě to na sebe nemá díky vazbě na Numeneru žádný vliv.
  • smejki
    I feel stronger! ^_^
  • Myslím že se dohodli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit