Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven
  • Knifer

    Ok to bude ještě zajímavé, tímhle tempem bude Steam platforma ročního čekání

  • owny

    Je na Steamu, aby na tuhle agresivní kampaň Epicu nějak zareagoval. Zatím jsem ve stavu, kdy bych si Epic Launcher nenainstaloval ani kdyby tam tyto hry vyšly zdarma, protože jako platforma je to pro mě fakt špatná, ale kdo ví, kam se posunou za X let. Steam musí nějak zareagovat, aby si udržel velké tituly, ale snad to nebude Epicu oplácet kupováním jiných exkluzivit, to je zlo.

    • Jack1947

      Zase si něco nechtít instalovat jen proto že to je EPIC mi příjde neštastné ale když někdo nechce mít dalčí klient jen proto aby si koupil časově exkluzivní hru ( která nejspíše bude jen na M$ páč moc Mikrosoftích her stejně na Steamu není)....

      • SalemCZ

        tak MS tam poslední době dáva hry viz Halo, řekl bych že MS už moc dobře ví že zas tak dobrý prodeje přes ten jeho store není tak velký.

        • Jack1947

          Dá no, pokud to jen nebude nějaká vyjímka.

  • MrDonut

    a "Steamakum" ted vybuchuji hlavy vzteky :D

    • A co ti, kteří preferují GoG?

      • MrDonut

        Kazdy ma pravo preferovat co chce, i GoG, ale v takovem pripade holt bez her exkluzivnich na Epiku. No a tem rozumnejsim to bude jedno...

    • solomon.short

      A tady brzy zacne shitstorm od ubrecenych decek, uvidis... :)

      • MrDonut

        jojo uz cekam kdy to zacne :D

        • skaven

          na Outer worlds som sa tesil, tak rok pockam, az vyprsi exkluzivita cinskeho obchodu


          • iSpirit

            Jen cekej 🙂 

          • MrDonut

            hele uz je tady prvni

            • skaven

              nepaci sa mi, ako sa Epic sprava. snad mozem este bez debilnychkomentarov parvolov riesit, ci si kupim alebo nekupim tu ktoru hru.

              vdaka 😉

              • MrDonut

                Reakce na příspěvek:

                ne nemuzes, protoze jestli to resis verejne, tak musis mit soudnost a pocitat i s tim ze ti to nekdo okomentuje :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit