Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakmile jsem viděl Avalanche, tak to bylo jasný. Ne, že bych něco proti nim měl, Just Cause série je úžasná (i když trojka už byla dost přehnaná, tak mě bavila třicet hodin), Mad Maxe jsem nehrál (ale chci si to zkusit), jenže nevím, jestli udělat post apo Just Cause a pojmenovat to po hře, která tak nějak zapadla a dneska o ní ten, kdo jí nehrál, netuší, je dobrej nápad. Kord když to zatím spolu (očividně) nebude mít společnýho fakt nic. Kdyby udělali novou značku, prospělo by to všem včetně hry samotný víc.
    • Proč myslíš, že to spolu nebude mít nic společného?
  • Punk je mrtvej. Věděl to Sid a Bethesda by to měla pochopit.
    • MartinStary
      PUKN NOT DEAD, vy volové!!!!!
  • Snad si to zahrame aj my s AMD chipsety.
    • možná zase nejdřív 2 měsíce po vydání hry
  • *zív .... Zzzzzzzzzzzz
  • Jack1947
    Jo vypadá to dost dobře, konečně správný trailer a ty mechové bude uršitě super prvek *4* *5*

    No možná po Metru další hra kterou člověk bude více sledovat *3*

    Jak řikám těšit radši ne dá se toho ještě hodně zkazit - -
    • Metro ma neuveritelnu atmosferu. Jednotka bola v tomto neskutocna, to prekonalo aj Stalkera. Zato toto vyzera ako jednoducha tuctova hra, ktora nema nic ponuknut oproti hram ako Far Cry, Borderlands, Mad Max a podobne ...
  • Kallessin183
    Minimálně podle gameplay traileru se těším na krásně cáklou akci *1* *1* *1*
  • residentevilfans
    coop and im in
  • Nikdy jim nezapomenu jak vydali Rage 1 a celej mesic dokonce snad 2 ta hra nesla VUBEC spustit NA ZADNE AMD karte jela jen na nVidii a to silene doskakovani ktere zmirnil az patch po pul roce *11* *10* *10* Jako a ty vymluvy ze hra jede podle specifikace ze chyba je v ovladacich karty pche ikdyby tomu nejaka trubka verila... Po tolik aletech vyvoje plne huby jak delame neco prelomoveho vydat hru a ani 1x ji neotestovat na PC bez nVidia karty tomu rikam silena ignorace (nebo spis zamer) *10* *11* *11* *16*
    • Dneska se prostě vyplatí kupovat radši Nvidii mají lepší jméno,výkon a spolupráci s více hrama
      • Nesouhlasím. Boj AMD vs Nvidia nechme stranou, ale nevyladit svůj produkt pro značku, které patří cca 20% trhu je diletantství.

        PS: Jsem rád, že jsou lidi co kupují AMD. Kdyby AMD nebylo a Nvidia by měla monopol, tak by nás nečekali moc hezké časy *3* .
    • amd klasika

      a taky klasicka ruda propaganda, amd nikdy za nic nemuze
  • Je dobře že to oznámili teď, jelikož jestli na E3 bude oznámený Borderlands tak jsou na hraný
    • Stejne jako destiny, hrozna sra*ka. Nechapu,ze tahle repetetivni srajda si ziskala tolik fandu...Doufam,ze Rage pojede v jinem duchu)vic maxe a vic akce pls(.Kazdopadne RAGE gameplay minimalne navnadil.
    • Nebude. Je potvrzené, že nebude.
      http://variety.com/2018/gaming/news/no-borderlands-3-at-e3-1202811686/
      • Tvrdit můžou co chtěj, ale věřím že letos to oznámí.
  • Fuj to je humus *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit