Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak už to holt u sportu (a nově i esportu) bývá, že se opakuje to samé dokola, viz třeba fotbal, hokej, tenis nebo jakýkoliv další sport, vážně tohle někoho překvapuje? *1*
  • A KDY BUDE BEST OFF ZA MINULÝ ROK SAKRA PÍSEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • jamar28
    Naopak? Jako že čím menší prodeje, tím kvalitnější hra? To si fakt myslíš?
  • Milujem ked niekto argumentuje kvalitu predajmi pritom vacsinou to je naopak. Umelecky hodnotne diela sa minaju s masovym zaujmom a bezduche total mainstream veci ako overwatch idu aki teple rozky. Pritom ide o opakovanie tisic hodin jednej veci ako tupy skrecok zavrety v kolotoci.
  • Me teda vychazi 5,5 roku ale tak treba se pletu
  • 4,5 :) poctari
  • prestan parit hry a zopakni si druhou tridu :D
  • L.A. Noire mě bavila jako jen málo her. Nedoceněná, ale velmi kvalitní hra a to i na dnešní dobu - kdo nehrál, zahrajte.
  • Valve nedělá trojky, už to vzdejte. HL3 nebude.
  • Diablo III byla úspěšná maximálně proto, že těžila ze slávy předchozích dílů. Jinak to byla silně průměrná hra a v době vydání na trhu byly dokonce i lepší Diablovky (což je paradox). Znatelně se to zlepšilo až několik let po vydání.
  • A pro tebe jsou jako prodeje prvni mesic smerodatny? Jeste u titulu Diablo na kterej se cekalo tolik let a lidi na to byli tak nateseny?
    You are the one who is trolling sir...
  • Musím říct, že z chování některých zdejších konzolových trollů zůstává rozum stát
  • letos to bude 6 let a stále v nedohlednu *1* Forever
  • Morraw
    Skandáál *15*
  • No a jak to vypadá s Kingdome Come? Nebylo hlášeno, že vyjde v roce 2015?:( Ale tam snad problémy nejsou ne? Tým šlape, peníze jsou. Spíš se bojím, že si vzali na bedra velké sousto. Tím nechci říct, že na to nemají, ale takto realisticky pojatá hra bude potřeboval asi hodně piplání.
  • Stalker :) 6 let minimálně
  • tvl ty radsi mlc ani do peti napocitat NEUMIS *7*
  • Proč je v nadpisu nějaké (mnou nepochopitlené) tvrzení a pak celý text jsou z drtivé většiny příklady opaku? Článek, aby byl nějaký článek...
    Duke Nukem Forever mě nezklamal. Dostal jsem to, co bylo slíbeno. Nebyla to cool moderní hra, ale o to přece ani nešlo. Bavilo a krásně jsem si i zavzpomínal. Naopak z D3 jsem byl zklamaný.
  • A nemusime chodit daleko. Za vylozene prusvihy povazuju: Diablo 3(launch a rana verze), Duke nukem forever a nedavno vydany The last guardian(technicka stranka hry).
    Podle meho dalsi prusvih bude nasledovat v podobe camelot unchained(jestli vubec kdy vyjde a paklize ano,tak grafikou a animacemi bude daleko za takovym warhammer online z roku 2008)
  • co dneska ty decka ve skole uci...srpen 2011 az leden 2017 je 4,5 roku ty kabrnaku *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit