Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze by po dlouhy dobe duvod zase to nainstalovat a koupit datadisk?
    • What?
      • Necro byl moje nejoblibenejsi postava ve dvojce tak si rikam ze bych se do toho mohl zkusit pustit.
        • nightborne
          Hlavně nezkoušej tvrdit, že tě D3 baví, tady je totiž povinná kultura nenávisti =).
          • Chvili i bavil... par desitek hodin jsem tomu dal ale mel jsem z toho pocit ze to je jen o grindu a farmeni porad dokola ale datadisk jsem si nekoupil.
            • nightborne
              Jojo, ta lehce komiksová stylizace mi taky nesedla až tak úplně, abych pravdu řek... ale spíš mi šlo o to, že RoS přidal, mno, jak bych to tak... endgame. Ten grind je tam pořád, ale alespoň má "smysl" =).
            • Mozna to bylo tim ze se mi moc nelibil pribeh. Ve dvojce me ten pribeh tak trochu bavil doslova potisici coz se u trojky nestalo. Bosove byly takovy genericky, loot byl generickej a vsechno se presunulo z takovy ty super stredoveky stylizace nekam na ctvrt cesty k wowku.
            • nightborne
              RoS myslíš? Ale až s nim je D3 opravdu pecka, řek bych, osobně =).

              Ale farma/grind je tam samozřejmě pořád, to je tak nějak základ žánru =).
  • nightborne
    Hmm, to smrdí dalšíma tisíci hodinama v kobkách. Ach jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit