Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roztomilej nekrolog.
  • jamar28
    Teda nevím nevím, jestli by v tom videu měli mluvit zrovna lidi, co se podíleli na tvorbě Andromedy. Má to být přece nostalgické ohlédnutí, ti, co sérii pohřbili, tam pak působí jako pěst na oko.
  • MARTASLJ19
    10 rokov Mass Effectu, ktorý riadne pochovali pod čiernu zem. Môžu sa hanbiť.
    • Jj je to velka skoda. Ani tam jeste nestihli dat lootboxy :(
  • Prostě první 3 díly včetně všech DLC jsou nezapomenutelné, alespoň pro mě. Co jsem u toho strávil času. Jak jsem se těšil co nového mě potká v galaxii, jak se to celé vyvine. Parádně napsané postavy. Výborná grafika. Moc rád na to vzpomínám. A toho času stráveného u těchto prvních 3 dílů nelituji. Až na ten vyzrazený konec 3 dílu to byla trochu ostuda, ale i tak opravdu nelituji. Parádně jsem se bavil.
    Bohužel, to samé nemohu napsat o Andromedě. Koupil jsem, odehrál cca. 5 hodin a nějak mě to nechytlo. Dám jí čas, třeba ji přijdu na chuť.....možná. *3*
    • Já musel fo trojky dát MEHEM MOD, protože to, co předvedli autoři se snad ani nedá slušně pojmenovat. S tímto MODem si i dnes občas projedu celou sérii a všechny tři díly jsou stále na disku.
  • R.I.P. Commander Sheppard

    Jenom je škoda, že ve videu mluví i lidé, kteří se efektivně podíleli na pohřbení celé série... Můžete si za to sami, hošánci.
  • Hrobníci série se snaží urvat z mrtvoly poslední kusy masa a získat zpět nějaké ty fanoušky pomocí nostalgického ohledu. Okouzlující...
  • R . I . P
  • Taronyu
    Kapesník by som si pripravil, no nie kvôli smútku. Ale aby som ním prefackal Hudsona, zakaždým čo sa zjavil na obrazovke.
  • ME 1 jsme nehrál, a zaujala mě 2 tak jsem se do ní zažral a to byla fakt paráda pro mě to byl ten wow efekt, příběh byl vynikajíci se všema DLC jsem to dohral(a že jích bylo) a ME 3 byla o trošku slabší jak 2 ale taky ušla, ještě že tam ten konec trošku upravili
  • Pustil jsem video, objevil se tam Casey Hudson, vypnul jsem video.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit