Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja neviem ale mne sa to zas také nereálne s hrou za "správňaka z radu Helgastu" nezdá. Pred nedávnom som našiel art presne ako tento http://imgs.sector.sk/files/novinky/2013-2-21-8-43-5/Killzone-Shadow-Fall-image-16.jpg na stránke nejakej a vyvolalo to vo mne otázku či naozaj nebudeme konečne vidieť aj "druhú stranu mince".
  • ZvacA
    ... " Helghan belongs to the Helghast "... a vlastně jim patří všechno. Už by konečně mohli někdy vyhrát. :)
  • God-of-War
    Killzone bude jedna z prvních her, co kupuju.. Výpadá to luxusně *14* .
    • Another shitty generic console shooter 4.
      • vy blbeckove s pc,uz me zacinate stvat!!!!!bez konzoli byste hrali tak mozna doom3!kdo myslite ze vam plati licence na direct x10/11.kdo vam plati ty vsechny licence na ty nove vecicky co pouzivate ve hrach?my konzolisti!kdyz si to vse spocitate licence na ty vase vymozenustky tak hra na pc by nestala 800kc,ale cca 2100kc!cetl jsem,ze z 50 ks hry asassin3 pc verze se prodaji 4ks!zbytek torrent!tak z ceho si ty vase hyres veci z licencema platite!ubozaci, nic z toho co pouzivate jste si nezaplatili,takze jste skoro jako zlodeji!
        • Hlavně klíídek, já mám doma pořádnej kompl, ale přitom zbožňuji svou PS3 a zrovna dnes jsem hrál demo chystanýho GoW a bylo to maso. Prostě někteří lidi musej jen pomlouvat a nadávat na diskuzích
          • vzdy hanili jen pc hraci.ze mi konzolisti brzdime vyvoj her!pritom ho zdrzovali oni sami.tato platforma nevidelava tolik,aby ten pokrok byl uskutecnen.torrentama vse akorat prodluzovali oni sami.
        • God-of-War
          Jim to nevysvetlis..sou omezeny:)

          Jinak dobrej kotel:D
      • Běž si na svůj kompl hrát nějakou hovadinku typu Doom 1 anepruď
        • God-of-War
          To vis, Crysis stoji za ho*no, tak si to musi nekde vylejt:).
          • Co mas porad s tim Crysis? Pokud se tak snazis shazovat PC hrace, tak doufam ze si uvedomujes, ze posledni dily Crysis jsou predevsim konzolove hry?
            • jeste aby ne.vy pc jste si to joko exluzivku nedokazali zaplatit.chudaci zlodejsky.haha.to sami metro2033 a last light.haha.stahujte vic s torrentu,at prijdete o vsecko.patrivam to.haha.jo vlastne jste uz prisli i o diablo3haha.tak jaky duvod pro pc.zadny duvod za rok pro pc nebude.prinesu vam na hrobecek kyticku.
            • God-of-War
              Ja na nikoho neutocim, on tady pise kraviny;). Jedinej generic shooter je CoD..Killzone je kvalitny fps a kdyz to neumi prekousnout, jeho problem.. Ja si jen branim Kvalitni hru

              A jen tak pro poradek.. Taky sem PC hrac.
        • Tak Genericzone je FPS, čiže je to tiež hovadinka typu doom.
      • God-of-War
        Horsi jak Crysis 3 to rozhodne nebude.. teda Benchmark 3;)
        • Vsak Crysis 3 je taky primarne konzolova hra *3*
        • Stále radšej benchmark 3 než French Cry 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit