Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co takhle to prostě zkusit? Kdykoli přeci můžeš jít na další díl.
  • O konkurenci se toho zatim moc nevi, ale ty uz ted vis, ze PS4 ji prevalcuje? A KZ jako jedna z nej fps her? To si jich asi moc nehral co? Ty ses ale vtipalek. *1*
  • Tak Genericzone je FPS, čiže je to tiež hovadinka typu doom.
  • Mám Killzone Trilogy a nevím, jestli má smysl začínat tou jedničkou v HD, protože podle videí to nevypadá nic moc a taky jsme četl, že je tam naprd ovládání. Mám to vzít od začátku, nebo jít rovnou na dvojku?
  • Běž si na svůj kompl hrát nějakou hovadinku typu Doom 1 anepruď
  • Jako absolutní fanboy Killzone a člen Playstationovýho ultras bych ti řekl že meleš sračč*y.
    Jako člověk s nadhledem ti řeknu že animace sice nejsou špatný, ale není to žádná sláva.
  • Jo to beru, může bejt.
  • Na to nezaleží, pokud se hra buede hrát dobře.
  • Proč? třeba v budoucnosti vymysleli něco proti stárnutí.
  • Nejsi jedinej, taky jsem si všiml.
  • Rico tam bude možná tak jako důchodce, Killzone: Shadow Fall se odehrává 30 let po Killzone 3.
  • Jen škoda že se zase bude hrát za ty bu*íky z ISA. Hlavně aby tam zas byl ten mexikánec rico, jediná opravdu nesympatická postava ve hře. Chci hrát z Helghasty jeden z nejlepších fiktivních národů co kdy kdo vymyslel a pořádně nakopat ISA zadek.
  • Super, právem je Killzone považováno za jednu z nejlepších FPS a todle vypadá dost dobře. Navíc to je zřejmě jen zlomek toho co PS4 dokáže. Stejně jak s PS3, všichni byly paf s resistance 1 a pak bum resistance 3 bylo o několik tříd výš.
    Playstation 4 převálcuje konkurenci
  • Stále radšej benchmark 3 než French Cry 3.
  • God-of-War
    Horsi jak Crysis 3 to rozhodne nebude.. teda Benchmark 3;)
  • Another shitty generic console shooter 4.
  • Magister_Peditum
    V porovnání s Aliens je luxusní i CoD. *15*
  • si asi nevidel aliens co?tohle je primo luxusni
  • God-of-War
    Ano jsi jediny.
  • Sem jediny, komu prijdou ty animace postav spis prumerne? Jinak po vizualni strance je to fajn, hlavne ty zabery na mesto ze vzduchu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit