Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm, jen zoufale ukazovat na všechno jinýho než na fakt, že se dá AR15 koupit v každé lepší sámošce, jen aby nám náhodou neklesly volební preference. A přece, v Texasu se střílelo vždycky a vždycky se tam střílet bude. je to takova Texaská corrida 😐 ta část američanů co trvají na právu držet zbraň jsou pro mě pomatenci, chudácí co neví že jsou na světě i jiný věci než možnost flexovat s bambitkou na zahradě. Australskou metodu na ně..

  • vindalooo

    Video games don't make me want to kill people in real life...

    Real life makes me want to kill people in video games.

  • SalemCZ

    Protože jim dává právo mít zbraň. Prostě v USA díky tomu mají pocit že všechno se musí řešit zbraní, na všechno ti dají prášky místo toho aby tě léčili.

  • toka

    Jak by řekla v jednom díle Futuramy řekla Leela: "Tahle společnost je banda debilů."

  • dworkin

    Právo držet zbraň je druhý dodatek. Mě zajímá, proč masovost a proč flintou.

  • SalemCZ

    Někde jsem viděl porovnání USA vs UK ohledně gamingu a útoku. USA 5x větší než UK, USA 5x víc kupuje hry než UK, USA 460x má víc útoků než UK

  • SalemCZ

    myslíš svoboda držení zbraně, to je přece pátý dodatek, jak říkají v každým druhým filmu.

  • dworkin

    No jo, hry za tím téměř jistě nebudou... ale proč je v USA tolik podobných útoků? Je něco v mentalitě Američanů (pokud něco takového je), co je nutí vzít v případě krize do ruky flintu?

  • PCMR

    Půl století? Spíš tak 90% celé svojí existence.

  • PCMR

    Koukám, že Cortézový už hráblo úplně. Tohle nadužívání blábolů o "white supremacismu" je akorát voda na mlýn bolševikům z organizací typu ADL a SPLC, kteří se jen třesou, až zničí to poslední, co zbylo z USA - free speech. Mimochodem, líbí se mi, jak nikdy neútočí na filmový průmysl, ale jen na hry. No jo, je těžké jít proti celebritkám a kamarádům z Hollywoodské "mafie".

  • Inquisitor

    Třeba ve středověku ty hry museli být hodně brutální.

  • Phillios191

    Here we go again...

  • Kompost

    houby, dialo sa to tam aj pred 20 rokmi. len sa to hadzalo na "nasilne filmy". obetne medium podlieha pop-kulture...

  • Jestli chlastání považuješ za zábavu, tak už je jakákoliv další diskuze s tebou zbytečná. Stejně všichni nakonec chcípneme, tak ať si každý svůj život tráví jak chce.

  • Zaujímave, že to tvrdia tí istí, ktorí budú po každej streľbe zúrivo obhajovať právo každého Američana vlastniť zbraň.  A dôvod, ktorý uviedol prvý strelec? Čo má ten spoločné s hrami?

    Jednoducho to treba na niečo hodiť.  A presne táto skupina zadubených páprdov dokáže vymyslieť iba toto. Ale keď dôjde na návrh na obmedzenie predaja zbraní, tak budú kričať prví, že niekto obmedzuje Ústavne práva občanov.  

  • iSpirit

    kde jsou nějaké dobré FPS, které by mě motivovaly vystřílet střední školu? Já osobně o ničem nevím a nic dobrého ani nevyjde. Prosím, nepište mi DOOM 4, to nepovažuji za kvalitní hru.

  • tomekbobek

    Dík za doplnění.

  • Coffin.Corner

    Fuj, takový nechutný okurkový nálev. Máš to zapotřebí Václave? 

  • Částečný vliv na chování !promile! poulace počítačové hry určitě mají - netvrdím, že majoritní, ale pár jedinců, jednotek procent populace to může opravdu ovlivnit negativní formou.

    Ještě cca 20 let zpátky byly tyhle útoky zcela výjimečné a děli se jednou za dekádu, v dnešní době na to čumíme ve zprávách každej měsíc - poděkujte fejsbůčkům, instáčkům, sociálním sítím obecně, médiím a i násilným počítačovým hrám - tvoří to skvělé podhoubí pro psychicky narušené jedince, kteří nemají kamarády a pak online čumí na to, jak se mají všichni okolo strašně dobře a mají milion kamarádů a neustále jezdí po dovolenejch - jasně že 60% trapáčků žije na sociální síti svůj alternativní vylhanej život, kterej se nezakládá na realitě, ale to ten psychicky narušenej jedinec netuší, začne nenávidět všechno a všechny.....a začne se mstít světu.


    Dřív to bylo lepší, my co se chtěli bavit, šly jsme chlastat....nic jsme si nefotili, nic jsme nikam nevkládali, takže si to ten narušenej pacient nemohl prohlédnout a závidět, že on zase sedí doma....už 10 let.


  • madPav3L

    Klasický kydy a snaho to na něco hodit, horší je, že stádo amíků jim to sežere... proč se tedy nestřílíme my tady v Evropě, když hrajeme počítačové hry také?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit