Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supr hra, kdyby se tam dalo stavěn stylem simcity. Takto furt běhat někam s panákem je dost komplikované a zdlouhavé.
  • madPav3L
    Z jednoho blog postu, Friday Facts #140 https://www.factorio.com/blog/post/fff-140 :
    No Factorio sale
    We state it on our steam page, but people are still asking about it so I want to state it officially. We don't plan any Factorio sale. I'm aware, that the sale can make a lot of money in a short period of time, but I believe that it is not worth it in the long run, and since we are not in financial pressure we can afford to think in the long run. We don't like sales for the same reason we don't like the 9.99 prices. We want to be honest with our customers. When it costs 20, we don't want to make it feel like 10 and something. The same is with the sale, as you are basically saying, that someone who doesn't want to waste his time by searching for sales or special offers has to pay more.
  • To mi povidej... take jsem vydrzel dlouho bez Factoria... nicmene ted jsem konecne hru dokoncil a nyni mám zalusk na achievment liny parchant :D a uz to jede pekne znovu od zacatku :)
  • A proč ji nehodlají dát nikdy do slevy?
  • Hra za dobu vývoje prošla obrovskou proměnou. Asi bych to měl zase spustit :-)
    Pro fandu automatizace rozhodně stojí i za těch 30€...
  • Stejne nic z toho nemas...
  • madPav3L
    Já jsem byl úspěšně asi rok střízlivý, ale včera už jsem to nevydržel a zase jsem do toho spadnu... "Cractorio" mě opět chytlo a bude to hodně těžké s tím přestat :)
  • Vyrostl jsem na TTDX, takže je mi jasné, že pokud bych si tuhle hru pořídil, tak přijdu o práci, o rodinu a společenský život. *7*
  • Ja se nevysmivam, ale... :D... Právě mám rozehranou hru s mody Angels+Bob, drahe recepty a vyzkum nasoben 1000x. Jen tenhle samotny save uz naskakuje na 80h a je to neskutecne sileny :D (zvlast to ze clovek porad musi hledat dalsi a dalsi "volne a koncence" suroviny, pac vetsina co se kolem vali je prave z modu sice "nekonecna", ale pro me nezezitelna sic potrebuje drahej vyzkum).

    I za tech 30$ je to v prepoctu na cenu na hodiny hrani prakticky zadarmo. To uz pit vodu z kohoutku je pomale drazsi :).
  • Jak jsem psal jíž kdysi, když vycházel early acces :) po TTD je to konečně budovatelská hra která mě drží a nechce pustit :D rozhodně to stojí za 20€ a myslím že osobně bych do toho šel i za 30€ :)
  • Hmmm začátečkníku... k dnešku 457 hodin a to ještě mlsně kukám na mody od Boba... (čekám že sotva co to napíšu se tu objeví další hráč který se bude vysmívat těm mých 457 hodinám, já vím je to málo jsem začátečník :-D)
    Zkoušel jsem i ty české mashinky ale... Na pravý transport tycoon deluxe to nemá, ale tohle? Přijde mi že vlaky jsou tu lepe řešené než v Mašinkách. A ty možnosti do jakého extrému ta továrna jde? Za těch 20 i za těch 30 eček to bude stát. Jenom mít ten čas :-(
    A to množství módu!
  • Super zásek. Vypadá to na první pohled vcelku nezajímavě, ale dokáže to člověka chytit a nepustit. Doporučuju.
  • Super hra u které jsem strávil přes 100 hodin zábavy a dalších 100 hodin frustrace při optimalizaci *1* . Už se nemůžu dočkat na další hru *4* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit