Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DwaR
    môžem len potvrdiť predošlé príspevky. začiatky sú horké a asi hru rozohráš opakovane zas a zas. ale oplatí sa nabrať odvahu a tie začiatky vydržať. hra je v samej podstate "jednoduchá", resp. základy sa naučia rýchlo a potom sa to nabaľuje tak nejak samo.
  • Inquisitor
    Vždyť na tom nic není. Ze začátku jedeš pokus omyl a za pár hodin nemáš problém. Ono se to složitě jenom tváří :). Herní mechaniky vlezou rychle pod kůži.
  • jamar28
    Je to mnohem jednodušší, než to pro nováčka vypadá. Já byl taky úplně bezradnej, když jsem to prvně spustil. *3* Jestli chceš, klidně ti poradím. Případně existuje pro tyhle paradoxí hry v ČR přátelská, ochotná a hlavně aktivní komunita (jajjun.com).
  • Jak já bych chtěl umět tuhle hru hrát :(
  • Inquisitor
    Hlavně bacha, nejdřív dohrát rozehranou hru před updatem. Save není kompatibilní :)
  • Ano, máte pravdu, ale nevím jak se mi to podařilo a po bozích mi běží stále, ale některé drobnosti nejsou přeloženy, to ale hře v češtině nevadí. Snad to poběží i s mnichy, o kterých uvažuji. Když ne, tak snad to borci na jajjun dají....
  • Kdyby tam byl i tento nový datadisk, tak neváhám :D
  • Tobě to neláká? Deset éček drahé? Země je dutá?
  • Čeština je snad poslední na vezi 1.111 tj Old Gods, nebo funguje i na novější, jenom nejsou přeloženy nové věci?
  • Když to koupím přijdu zase o češtinu, ale je to zajímavé a lákavé. No uvidíme....
  • porad drahy a hlavne, vubec mne to neláká
  • Sleva je i na Steamu.
  • XorxoxTalarius
    Jinak na Humblu je obri sleva pro ty kteri tu hru jeste nemaji :)
    https://www.humblebundle.com/store/crusader-kings-ii-collection

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit