Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    "Přepnutí na projekci reálného světa není okamžité, takže pokud chcete „vyhlédnout ven“ bez sundávání brýlí, musíte být opatrní. Přesto jde ale o skvělou funkci, která se podle mě stane standardem nových zařízení."


    Tuhle funkci má HTC Vive od začátku. ;)

  • Duncan66

    Dnes se daji sehnat uz VRka s rozlisenim 1440x1600 za slusnou cenu. Takze spotting na stejne ci lepsi urovni, nez tvuj UWQHD. Navic vyvoj prodelaly i sklenene cocky a text je na VRkach nove generace vyrazne lepe citelny atd.

    Chce to pockat a pokud to neumre, tak se ty mouchy vychytaji. Doporucuji si casem zase neco zkusit pujcit a budes mozna velmi prekvapeny.

  • drasta

    Jj to je přesně to velký "ale".

  • honcka

    Chtěl jsem si taky koupit VR na simulátory, před tím jsem si půjčil HTC Vive a koupi jsem si rozmyslel, mě se na tom dobře hrály akorát auta, na letadla mě pro efektivní hraní nízké rozlišení, hraju DCS, tam se mi špatně četly přístroje a Rise of Flight, tam díky malému rozlišení jsem měl horší spotting než na monitoru (mám 35" UWQHD)

  • Ono spoustě lidí to asi stačit bude. Ne každý má Vr na pravidelné hraní. Spíš jen jako takové zpestření. A na to asi postačí. Navíc díky tomu že je to standalone se to dá velice snadno někam vzít mezi lid ia tam si s tím zablbnout. Což s poctivým VR setem neuděláš.

    Jako kupovat to nebudu. Ale cílovku si dokáži dost dobře představit.

  • Da sa hrat napr RE7 ?

  • ALHAZRED

    To bude zase taka pikovina "pro masy" ako bol Xbox kinect...

    bla bla bla nastaveni izi pízi, ale že k to mu nie su žiadne good gamesi votem potem a na tom to ZHORI !!

    Pokial mi niekto neponukne vo VR kvalitne AAA hry môže si ju strčiť...vňaťou VON

    a tento HW neni robeny na zvladnutie kvalitnych AAA titulov...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit