Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    3D holt neni v dnesni dobe uplne ono, tak vydame prece jenom to 2D, abyjsme se zavdecily sirsimu spektru lidi a ostatnich hracu ( mensi bezvyznamne plus, ciste..)
  • Mahcake
    Jen ždímat, ždímat a ždímat. Kam to Nintendo spěje...

    Hlavně, že nám vzali skvělou Bayonettu, kterou si koupí 5% lidí, protože WiiU skoro nikdo nemá.
    • Ždímeš možná moc pindíka a pak si myslíš že to dělaj všichni se všim.
    • Bayonetta 2 by bez nintenda vůbec nevznikla ty neznalče.
    • Nevzali. Vývojáři z Platinum games sami v jednom rozhovoru potvrdili, že kdyby Nintendo nezaplatilo vývoj, tak Bayonetta 2 vůbec nevznikne. A neždímají, jedná se o levný produkt určený pro děti, kterým se 3D stejně nedoporučuje.
  • Malleth
    Nebyla by to špatná věc, kdyby to stálo tak 2000 ,- (a nebylo to tak škaredý)
    To 3D je u 3DS fakt celkem k ničemu. Paradoxně hlavně na cestách se na tom kvůli nízkýmu pozorvacímu úhlu nedá ve 3D hrát a málo která hra to nějak smysluplně využívá.
  • Vogon
    Tento nápad líbí se mi velice,
    bohužel konzole vypadá jak moje stolice.
    Sklápění mi na této konzoli chybí,
    ovšem ze 3D mě oči svrbí.
    Bohužel cena je trochu přehnaná,
    účet za 3DS nyní ostuda není žádná.
  • Mně se to líbí. Není tam ten zbytečný 3D gimik, bude to levné, konečně jiné a vypadá to hezky. Konečně budu mít od Nintenda handheld mladší 10 let...
    • D3sert
      Akorat ze v UK to bude vychazet na neco pres 3000 Kc a u nas to bude drazsi takze se vyplati si za 3000 Kc a neco koupit 3DS.
  • Najde se tu alespon jeden inteligentni clovek, ktery pochopi, ze tohle je designovano pro deti? Ma to sve vyhody i nevyhody. Nejvetsi chyba je absence druheho analogu. Chteji snad i pro tohle delat rozsirujici modul?
  • hnus
  • zdeeneek
    Kdyz uz delaji revizi hardwaru, tak nechapu, proc uz tam konecne nedaji druhou analogovou packu. Na tohle monstrum si jeste pripnout nejakou periferii v podobne druhyho analogu uz bude vypadat dost divne. Ze vyhodili 3D efekt je dobre, ja osobne ho mam zapnuty cca 5 minut u nove hry, pak uz je permanentne vypnuty.
  • Rozhoduji mezi dsi XL a tímhle na dsi Xl mi chibí circle pad na 2ds mi zase chibí skladnost. Cena hraje jasně pro dsi ,ale kompatibilita her zase pro 2ds. Desing se mi víc líbí u dsi ale taky už to je stará konzole. Opravdu se nemohu rozhodnout. Pokud se 3ds dostane do ledna na 3000 (v lednu si chci kozoli kupovat ...) myslím že mám jasno. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit