Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Kdyz uz delaji revizi hardwaru, tak nechapu, proc uz tam konecne nedaji druhou analogovou packu. Na tohle monstrum si jeste pripnout nejakou periferii v podobne druhyho analogu uz bude vypadat dost divne. Ze vyhodili 3D efekt je dobre, ja osobne ho mam zapnuty cca 5 minut u nove hry, pak uz je permanentne vypnuty.
  • Najde se tu alespon jeden inteligentni clovek, ktery pochopi, ze tohle je designovano pro deti? Ma to sve vyhody i nevyhody. Nejvetsi chyba je absence druheho analogu. Chteji snad i pro tohle delat rozsirujici modul?
  • Designeri v Nintendu maji stavku ci co? Jezis to je hnus
  • Mně se to líbí. Není tam ten zbytečný 3D gimik, bude to levné, konečně jiné a vypadá to hezky. Konečně budu mít od Nintenda handheld mladší 10 let...
    • D3sert
      Akorat ze v UK to bude vychazet na neco pres 3000 Kc a u nas to bude drazsi takze se vyplati si za 3000 Kc a neco koupit 3DS.
  • Vždyť se to nedá zavřít. To už se nám do kapsy v pohodě nevejde! *13*
  • Fuj... *9* Teda, DS i 3DS mám rád a líbí se mi svým zpracováním, ale tohle? *8*
  • Malleth
    Nebyla by to špatná věc, kdyby to stálo tak 2000 ,- (a nebylo to tak škaredý)
    To 3D je u 3DS fakt celkem k ničemu. Paradoxně hlavně na cestách se na tom kvůli nízkýmu pozorvacímu úhlu nedá ve 3D hrát a málo která hra to nějak smysluplně využívá.
  • Mahcake
    Jen ždímat, ždímat a ždímat. Kam to Nintendo spěje...

    Hlavně, že nám vzali skvělou Bayonettu, kterou si koupí 5% lidí, protože WiiU skoro nikdo nemá.
    • Ždímeš možná moc pindíka a pak si myslíš že to dělaj všichni se všim.
    • Bayonetta 2 by bez nintenda vůbec nevznikla ty neznalče.
    • Nevzali. Vývojáři z Platinum games sami v jednom rozhovoru potvrdili, že kdyby Nintendo nezaplatilo vývoj, tak Bayonetta 2 vůbec nevznikne. A neždímají, jedná se o levný produkt určený pro děti, kterým se 3D stejně nedoporučuje.
  • Nintendo už neví coby. Tohle je fakt hnusný a zbytečný kus HW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit