Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro me je to rozhodne dvojka. Ten skok mezi prvni a druhym dilem je neskutecny a Ezio je jednou z nejlepsich postav vubec (alespon pro me). Konecne jsem po letech upgradoval PC s tim, ze si zahraji celou serii AC (vcetne dilu, ktere uz jsem hral). Dvojka, Brotherhood, Revelations jsou skvele, trojka me take bavila. U ctyrky jsem se na svuj zamer dohrat vsechny AC vykaslal. Nelibi se mi prostredi, neni mi sympaticky hlavni hrdia, piratska tematika mi k asasinum nesedi. Kdyz se podivam na vsechny nasledujici dily, tak nenajdu zadny, ktery by me svym casovym zasazenim nejak nadchl, ale kdyz uz jsem Origins ve sleve koupil, tak tomu dam alespon sanci. A pak treba i Odyssey.

  • Super format, trochu delsi a bude to perfektni. Zacinam z toho citit profesionaltu konecne😁

  • TheGGG

    Black Flag>Syndicate>brotherhood to je moje trojka... jednička je dneska skoro nehratelná a tenkrát to bylo taky dost repetetivní... AC 2 dobrá, ale ezio byl ze začátku prostě d*bil... zbytek taky ujde, ale na mé top tři prostě nemá

    • Jack1947

      Náhodou bys mohl mít aspon ve výšších příčkách AC2 a co ROgue tos ani nehrál nebo co ?

      Jednička a nehratelná ? to je snad 20 let srará hra nebo co lol. ( jenom 10)

      I když vlastně subjektivní názor taky názor - já beru jako jedničku supr začátek dobrodružství, nová hra a IP a očekávaná a dvojka to vybrousila k dokonalosti... téměř. Po nudné trojce Black flag potěšil.

      • Prvni ac je opravdu velmi repetitivni zalezitost a je pomerne tezke u ni vydrzet, pokud si s ni nezacinal. Taktez hodne lidi dostalo nejaky ten klic k ostatnim Assassinum ke graficke karte apod., takze si nejaky ten jiny dil stihli osahat. No a kdyz se potom clovek chce dozvedet, jak to s pribehem zacinalo a zjisti, ze mu prvni ac v podstate nabizi od vseho min, je to takove eeeeeeh.

        • Jack1947

          Trochu ale potom už byl moc repetitivní i AC2  teda ještě více a co ty další dály? lol

          Hrál jsem to v roce 2008( nebo kolik) a s českým dabingem snad jedna z posledních her s full lokalizací.

  • Pre mna to je AC1 a AC2 , hral som sice vsetky ale z hlavnych postav si pametam len meno Altair a Ezio Auditore. Black Flag malo pekne namorne bitky, to dost ozivilo seriu.

  • Lukass

    Dvojka a jeste usel ten Roque protoze si na nic nehral a byl hodne kratke. 

    Dvojka je klenot,  hra v mojich top 10 her co sem kdy hral. 

    Jeste Brotherhood snese prisnejsi meritka. 

    Zbytek serie je  prumer,  Black Flag,  az podprumer,  Unity,  Syndicate,  az brak Origins a i ta nova slatanina Odysey

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit