Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Nevim jak Underground,  ale vzhledem k tomu ze uvazuju o koupi Heat a to proto ze hodne pripomina Undegroundy,  takze usudek novinare jaksi nesedi. 

    O Porsche se nema cenu bavit,  sice nebyl vizualni tuning ale  bezkonkurecni jizdni model  na pomezi arkady a simulace, skvely trate,  soundtrack,  Porsche je legenda a udelat podobne promakanou zabavnou hru,  tak jim hraci utrhaji ruce. 

  • MartasZLA

    Za mě top určitě U1 a U2 moje srdcovky a dále jsem si zamiloval Pro Street a to i díky skvělému soundtracku.

  • Na skvělém Porsche jsem začínal a dostal i volant, pak přes NFS Underground, která měla naprosto nejlepší soundtrack ze všech závodních her a taky skvělou hratelnost a nakonec Underground 2, která měla jedinou chybu: Soundtrack. Pokud jde o dnešní dobu, tak je prostě problém, že všude strkají ty supermoderní káry od Lamborghini, Ferrari atd. Já nechci ferrari, já chci naprosto základní auto z továrny, které si vylepším jak jen to jde. Jízdní model je už kapitola sama pro sebe.... Jediný důvod proč jsem ještě nehrál ty nové NFS z roku 2015 je, že už nemám čas sedět u PC her. V tomto prostě s autorem nesouhlasím.

  • Až na poslední dva, tři díly jsem hrál všechny NFS. A mě osobně nejvíc oslovil Most Wanted a za mě nejlepší díl. 

  • Jak už tu někdo zmiňoval, tak problémem v nových dílech je dle mého zjednodušování a až přílišný posun směrem k arkádovosti. Dřív jste na začátku hry dostali pojízdnou šunku a vlastní iniciativitou jste si ji museli vylepšit směrem k lepšímu. Což vás motivovalo a nutilo postupovat dál. Kromě starých NFS má tuto mechaniku například série FlatOut. A funguje to skvěle.

    Dnes dostanete nabušenou káru hned od počátku, takže to pro vás není žádná výzva. Vše hezky pod nos.

    A kromě jiného jsou vám závody dále různě zjednodušovány (například AI zámerně zpomalují), apod..

    Jinak za mne je vrcholem NFS série Most Wanted z roku 2005. Přeci jen NFS nemá mít simulátor, ale spíše arkáda a zdejší policejní honičky vám vždy nalily adrenalin do žil.

    Skvělý tuning, skvělá hudba, skvělá AI, filmově zpracovaný příběh, atd.. Od tohoto dílu už to pak šlo pomalu z kopce. Prvních příznaků "degradace" si lze všimnout už v NFS Carbon, ale i tak je tento díl stále na úrovni. Předchozí díly byli taky super, především tedy Undergroundy 1,2.

    Ty ještě starší už šli spíše cestou simulace, což dle mého jaksi ke značce až tak neladí. Ale na svoji dobu to byli závodní hry parádní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit