Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak trošku PCMR nezvládá, ne? Ostuda tahle komunita a redakce nic..
    • Femto/Alucard pod multinickama s náklikem nezvladá. Redakce by to už měla podchytit. Chlapec má dynamickou IP a myslí si, že je pán světa. Udělal si tady z toho svojí alternativní realitu, ve které je králem pravdy. Smutný případ...
      • Hned sem ti dal dva nákliky. :D Oh... teď sem se prozradil...
  • Jsem rád, že je tu recenze když se tu na games na hru po celou dobu naprosto kálelo. Ale čekal jsem to že se toho chytnete protože tahle hra měla úspěch jistej.
  • Rad bych to zkusil presvedcuji me recenze i gameplaye - pro me zasadni otazka: co se tyce obtiznosti je to neco ve stylu Dark Souls nebo si to zahraje i bezny hrac co nema nervy ze zeleza a volny tyden? :)
    • MH je obecně těžká série, ale zrovna pro MHW to neplatí.
    • Ja znam jen mh freedom 2, a to je tezsi nez ds, pres tigrexe jsem se nikdy nedostal :-).
      • To buď rád, tigrex bylo jen zahřívací kolo. Elder dragoni to pak poslali na úplně jinej level :) Kdo dával solo Akantora ten ví..
    • jindra.veliky
      ja rpg moc nehraju a docela mi to jde, musis se naucit hlavne utocny komba, pozorovat chovani monster, na jaky mista jsou citlivy a tak a jde to, mam chycenych asi 10 monster a chcipl jsem 2x
    • Ahoj, první část příběhu (cca 30h) je navržená, aby to dohrál skoro každý, kdo tomu věnuje čas. Poté se otevře druhá část hry, která už vyžaduje snahu a budeš potkávat monstra úplně jiného kalibru, která ti nic zadarmo nedarují.
    • není to jak DS. Má to sice trošku komplexnější soubojový systém (komba a tak). Takže s jedním talčítkem jak ve Witcherovi 3 nevystačíš. Ale není to psotavené na tom, že by jsi měl chcípat na každém kroku.
      • s kombama nemam problem (odehral jsem snad vsechny DMC) ale mel jsem obavy jak pises z frustrace neustaleho loadingu..Diky Vam vsem! zkusim to
        • To úplně ne, ale sem tam zažiješ pocit "nasrání". Když mlátíš monstrum 20 minut máš poslední život a už víš, že mu stačí málo a je po něm. Ale ejhle ono se nasere a prostě tě zabije a konec :)
          • :) tohle jsem 1-2x schopen prekousnout
    • Tak jestli ti prijde ds tezka u mh by jsi take nemel na ruzich ustlano. Coop sice muze plno veci ulehcit ale i tak se mh spis da hodnotit jako hra obtiznejsi, obvzlast v pozdejsich fazich hry.
  • Hele! Specifická japonská hra kterou se zdá spousta lidí miluje! Tak to ji hned musím začít nenávidět, aniž bych si ji vůbec někdy zkusil zahrát a pochopit! *7*

    Kritika je hezká a důležitá věc, ale v posledních letech se mi zdá, že čeští hráči nemají lepší zábavu než plivat po věcech které buď nejsou pro ně, nemají je na čem hrát a nebo je "vůbec nezajímají". Člověk nemůže sdílet nadšení ze hry která ho baví, aniž by se objevilo dvacet debilů, co ho začnou poučovat jaká je to sračka, jak je hnusná, jak nechápe jak něco takového může kohokoli bavit atd.

    Proč hrajete hry, když je zjevně nenávidíte? :/
  • 230 GOTY z 311 je japonských
    • to je dobře, že si GOTY ocenění ceníš tak vysoko a tím pádem uznáváš Wicthera 3 za nejlepší hru všech dob, konečně jsi prozřel, jen tak dál hochu!
      • To je samozřejmě Last of Us, jelikož druhé GTA má 160, což by v některých letech stačilo na viteztvi...
        • Hmm, teď koukám, že to není LoU, je to W3. Teď sem si zjistil fakta. Sakra, omlouvám se za ten lživý rage...
    • Skoro tak dobrý jako Zaklínač 3? Takže top kvalitka říkáš *1*
    • Co si představuješ pod pojmem GOTY? :-D
      • Zkratku čtyř slov
        • To jo. Ale já to chápu jako Game of the Year = hra roku. Kolik "her roku" během jednoho roku počítáš? :-D
          • Od jedné GOTY nahoru.
            • 311 GOTY bylo letos vyhlášeno, což je extrémně malo, takže dle toho se dá určit, ze 230 z toho bylo japonskych
            • Nahoru? Kolik teda? Podle jakých kritérií? Já pod pojeme "hra roku" čekám tu nejlepší = jednu, ne? Pokud to může mít libovolný počet her, nejsou pak třeba goty všechny?
              Pokud vyšlo 311 nej her roku, tak jaký to označení má vůbec smysl?
  • Monster Hunter je taková druhá Zelda: Breath of the Wild. V recenzích devítky a desítky, ale co je na hře tak super, to se v recenzích nedočteme. Zřejmě to slovo nevypoví s "musí se to zažít".
    • jindra.veliky
      docetl by ses to, kdyby si zvladl v hlave zpracovat vic nez nadpis
    • Zeldu jsem hrál a občas stále hraju, takže ti můžu odpovědět.

      Úžasná hratelnost spojená s krásným světem.
    • To jsou nejlepší hry, ty co se musí hrát :)
  • Má to PVP? Pokud ano jak funguje?
    Díky
    • 0011
      Ne jenom coop
      • Někdo na případný coop až to vyjde na PC?
      • Zdůraznil bych, že pod pojmem "jenom coop" je myšleno i to, že to nemá vlastně singl. Sice to lze teoreticyk hrát sólo, ale pořád hrajete sami MP hru čemuž je přizpůsobeno vše (nelze pauzovat, při spuštění questu si musíte založit sólo lobby, nelze plnit více questů najednou, apod). Pokud někdo preferuje singl hry, měl by si na tohle dát pozor.
        • To se ti jen zda, je to dost podobne predchozim dilum. Primarne je to singl, ktery se da hrat i coop.
        • 0011
          Jo to je dost nepříjemný, já bych bral aby to byl singl jako u předchozích dílů, na druhou stranu tohle má i třeba Diablo 3 na pc tam mi to nevadí, ale tohle je hlavní důvod proč to není na switch. Tam bych si to zahrál rád ale snad udělají nějaký další díl přímo pro něj
          • Ta hra je úplně stejně singl jako byly předchozí díly, tady se vůbec nic se vtomhle ohledu nezměnilo.

            Už od prvních dílů jsi měl zahřívací část co se šla v singlu a pak různé vylepšené verze stejných monster co si potkal jen v guild hale, která se ale itak dala hrát solo.
          • Ta hra normalne funguje i bez internetu. A v tom pripade se zadna loby zakladat nemusi.
            • 0011
              Tak to je dobře teď jsem si na forbesu přečetl že to tam je ne úplně přehledné pro nové hráče, což by vysvětlovalo ty spousty nedorozumění nejen tady na games.

              link:
              https://www.forbes.com/sites/kevinmurnane/2018/01/28/quick-tip-how-to-play-monster-hunter-world-in-single-player-mode/#27bdd4d62d11
            • Nejde to i tak přes ten stejný interface?
  • Já to na základě nadšených rezencí a bohužel to považuji za vyhozené peníze. :-(
  • luxusní hra 10/10...
    • souhlas. GOTY 2018 s SoTC. Japonci vládnou.. Loni dominace, letos zatím taky. 92 a 91% na první AAA hry a samozřejmě konzole rulez...
      • a při troše štěstí se Japoncům konečně podaří překonat Poláky v GOTY. Zelda to už skoro dala...
    • luxusnejsia, 11/10
      • je pravda, že to japončíci neskutečně válcují, ono se stačí podívat na GOTY, to jsou samí japončíci, Sterling např. dal GOTY Nieru, letos zase neskutečná kanodádá. Západ úplně vyřízený.
        • Goty 2017? Ci celkovo? https://gotypicks.blogspot.sk/ ja tam teda za 15 rokov vidim japoncov 2x. kanadania 2x, USA 10x, poliaci 1x
          • Celkově samozřejmě ne. On má jen vánoce z toho, že to zase jednou japoncům vyšlo. Doporučuju tyhle weeb záchvaty ignorovat.
            • Celkove samozřejmě ano
        • je to tak *3*
  • jindra.veliky
    Mám zatím nahráno jen 6 hodin a fakt je to hodně povedený. A to normálně vůbec nejsem na tyhle "japárny"...

    hlavně to má povedenej a rozsáhlej soubojovej systém. Nechci teď (doopravdy) začínat flame, ale jistá středověká hra, která brzo vyjde je oproti tomuhle díky soubojovýmu systému fakt nuda....
    • exmaxx
      A tak kuci z KCD se ty souboje snazi pojmout realisticky. Za tu snahu a odvahu jit jinou cestou urcite poklonu zaslouzi. Jak se jim to povedlo a jestli to bude zabavny uvidime za par dni *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit