Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zvědavý jak moc se odkloní od příběhu Metro 2035 posledního dílu knižní předlohy? Ta byla hodně ponurá a depresivní. Každopádně i tak se těším, s akčnějším pojetím které herní série nabízí problém nemám.
  • gesto
    Koupit, vložit do košíku, pokračovat, zvolit dopravu, objednat, *5*
    po tyhle hře se jenom zapráší !!! už podle videa ( grafika, prostředí, atmosféra )
    nemá to chybu...
  • Inquisitor
    Tak to vypadá luxusně. Ještě Stalkera v takový grafice prosim :)
  • Inquisitor
    Je to z 28 dní poté, skvělý soundtrack.
  • TheGGG
    radši ať sem píše místo tebe komenty tvůj brácha, ten asi bude lepší člověk...
  • to se jen hra přepla do lama módu :-) jinak celá ta herní mechanika filtrů byla celkem opruz
  • Obě Metra byly střílečky, co se jen tak nezapomínají. Jsem zvědav na nové Metro, protože ona hutná atmosféra předchozích dílu byla daná právě hlavně podzemním prostředím tunelů a chodbiček, kdy si jeden nebyl jist, odkud na něj co (a v jakém počtu) vyskočí. A pak příchod na nějakou přelidněnou stanici s nádherně vykresleným mikrosvětem a vším lidským ... Paráda.

    Jsem zvědav, jak to bude s filtry do plynové masky. V druhém díle jsem totiž v konkrétním místě na porvchu umíral opakovaně tak dlouho, až zřejmě se mnou hra ztratila trpělivost ;) a když mi prostě znova došel filtr, už jsem pak neumřel ... Nebo to byl bug, ale já za něj pak byl rád :D
  • uaxpk
    Super, těším se. Knihy jsou dobré a hry jsem projel už několikrát. Ta hudba, není z 28 dní poté?
  • Asharak
    Jestli si jim to po vydání LL napsal, třeba se na to právě zaměřili a vylepšili to hm? *2*
    Ale zatím nejnápaditější hra z E3. Vypadá i líp než Wolf2.
  • ravux
    Vyjadruju svuj nazor na tema clanku, kterym je mozne vydani tretiho dilu. A kdyz to nepotrebujes vedet (je hezke, ze se sam oznacujes slovem "nikdo" - naprosty souhlas), tak to necti. To cumis, jak je to jednoduchy, co?
  • kubi-wan
    Já jsem se teda ještě k předešlým dvěma dílům nedostal... ale tohle vypadá parádně!
  • presne tak, tesim se,, takovy stalker, Metro melo paradni atmosferu ale HLAVNE!!! zadny online <> a XP za vystrel atd... proste stara dobra sigle parba
  • Tak to prostě nehraj, to čumíš jak je to jednoduchý co? :)

    Tady zase nikdo rozhodně nepotřebuje vědět že to nechceš hrát potřetí.
  • Takže si to setřel hlavně za to, že ti to brácha dlouho hypoval a ty si ktomu už od začátku přistupoval se skepsí :) Jestli ti vadí, že si v postapo hře Metro běhal tunely a poloprázdnými stanicemi, tak by ses měl příště zamyslet proč se ta hra jmenuje tak jak se jmenuje. Ušetříš si tak čas hraním pro tebe průměrné střílečky.
  • ravux
    Metro 2033 se jeste dalo (cisty prumer s bonusem v podobne netradicniho prostredi), ale Last Light byla fakt nuda a zrovna exteriery byly nejslabsi cast hry. Metro hry jsou imho podobne precenene, jako knihy. Rozhodne to nepotrebuju hrat potreti.
  • Brácha mě pořád přesvědčoval, jak je Metro super, jak si to mám zahrát, jakou to má skvělou atmosféru. Tak jsem si to zahrál a 7/10. Člověk akorát běhá tunelema z jedné stanice do druhé a občas vyleze na povrch a mezitím střílí a hledá náboje. Krom mutantů jsou tam duchové. Hororové to není skoro vůbec, i když atmosféru to má temnou. A příběh je nic moc.
  • Jack1947
    Metro byla parádní hra, ten život při katastrofě se jim povedl vystihnout i v tak komorní hratelnosti... tady to vypadá asi na šasté užití plynové masky... taková hra tu rozhodně chybí.

    Tohle bylo v minulém metru z malinké části ale nebylo to nic moc - na druhou stranu by to mohl být takový tak trochu Stalker. I kfdyž o něčem jiném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit