Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady někdo četl knížku..
  • Kompost
    stale sme sa nedockali uctievacov velkeho cerva a satanistov ktory nutia zajatcov kopat jamu do pekla...
  • jamar28
    "Metro Exodus se obejde bez metra"

    Tady vidim velký špatný. Ale těším se pořád, třeba ty různé frakce zní skvěle. Náboženští fanatici, co uctívají obří zmutovanou rybu, jo, to zní dobře. *4*
  • Jack1947
    No vybral sis asi blbou dobu no jinak nevím co na to říct :/
  • Jj přesně tohle jsem myslel, díky. :)
  • Nevim co mate proti težení. nakoupíš grafiky a vydelávaš. EZ
  • Whoossain
    Netušim. Já se o tom dozvěděl jen díky tomu, že jsem chtěl postavit nový PC a nikde jsem nenašel žádný dobrý karty. Tak jsem se samozřejmě zajímal proč. Během posledního týdne pak jejich cena na CZC vyskočila i o 5 tisíc s termínem dodání pořád "neznámý". Podobný je to i u konkurence a v zahraničí. Nejvíc nedostatkový jsou nejsilnější karty. Mainstream je celkem v klidu...
  • Jack1947
    To musí bejt sranda když jedna karta exne :D no jo ale je to USa tam s jejich cenou elektřiny to je v pohodě nicméně ta karta není snad ani určená ta těžení 24/7 navíc ten výsledek je fakt čím dál tím horší nebo ne a zase to je lepší ??
  • Whoossain
    Nikdy jsem nezjišťoval, jak to funguje, ale vypadá to třeba takhle...

    https://youtu.be/Dq0CyIQWDrk
  • Jack1947
    Neni to ale nejpřesnější kolikrát se to liší ale nic jiného asi není...
  • Jack1947
    Tak to já radši ne klávesnice je klávesnice ale gamepad mi nevadí a chápu že ne každej se s ním umí tak ssžít. Třeba u některejch her nejde jen o ovládání ale i vibrace prostě záleží na hře.
  • misho8723
    Myslíš túto? https://howlongtobeat.com/
  • Nevíte prosím, jak se jmenuje ta stránka, kde můžu zjistit, kolik hodin průměrně trvá, než dohraji určitou hru?
  • Jack1947
    PS4 ještě prolomené nemní jen vydali na konci roku jailbreak na starší 4,76 update a na začátku roku na 5,01 s tím že umí spouštět linux a homebrew a navíc aktivoval uzamčený PS2 emulátor ale jo už na to čekám kaýdou chvíly PS3 to trvalo 5let a ta doba se už přiblížila no.
  • XO koupíš za nějakých 5 apůl litru, S4 za nějakých 6 litrů.
    Tak pořádná TV také není nutnost, já sám hraju na PC monitoru, co mám ke svému starému PC a celkem v pohodě.
    Dražší hry jsou v mém vykompenzované tím, že narozdíl od krabicovek na PC si je můžeš následně prodat a nic ti v tom nebrání. Člověk sice dá třeba 1300 za novou hru zatímco na PC by stálalitra a méně, ale po dohrání min. za 8 stovek prodáš, zatímco na PCčku ti tohle nejúžasnější Valve nedovolí.
    Nemluvě o tom,že mi přijde, že ty ceny her na PC a konzole dosti srovnávají, někdy třeba konzolovka je i časem levnější (člověk nesmí nakupovat na předražených obchodech typu xzone, alza).
    Warez na PS4 už do určitého FW jde taky a jsou už i v soukromí ahcky na nejnovějši FW, starší generace konzolí je prolomená taky, takže warezit můžeš.
    Předplatné na online ti dám jako argument, což pro mne nemá význam, když MP nehraji - také na PS4 je myslím ještě možnost zneužívat 14denní trialy PS+ a můžeš mít tak zdarma PS+ na jak dlouho chceš.
  • Whoossain
    Mám PS4, ale že bych na tom chtěl hrát hry, jako Metro, Pray nebo Deus Ex, to určitě ne. Navíc lokalizace je bídná a zrovna u her, jako Pray, se mi fakt nechce číst tuny textu v Angličtině na televizi. Last of Us bylo fajn, ale po pravdě, je to asi jediná lokalizovaná hra, která mě na tý PS4 zajímala...
  • Jack1947
    Hmm zajímavé..nechápu co to je za debilitu myslel jsem že na těžwení stačí nákej starej krám z bazaru že je dokonce lepší.
  • zaty
    Jen ať neopadá. Za poslední rok jsem na kryptoměnách vydělal více, než prací (a to beru násobky mediánu). Když to ještě chvilku vydrží a bude dost hejlů, vydělám ještě několikrát víc.
    To, že si pár děcek nemůže dovolit koupit grafiku na hry, je mě srdečně ukradené ;)
  • Whoossain
    Co to má společnýho s prací? Já mluvim o tom, že nikde nejsou žádný slušný karty k sehnání. Trio, Lightning, HOF edice od GALAXu...pusto a prázdno.
  • Whoossain
    Mám 4k monitor, takže určitě 1080 ti. Vono neni ale vůbec nikde nic slušnýho. Dokonce ani GALAX nemá nic. Když si představim, že na takovejch kartách někdo těží "bitkojny"... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit