Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MGS V opravdu není hra pro každého, nicméně trpělivý hráči si jí užijou. Já koupil o víkendu Ground Zeroes a Phantom Pain, pomaloučku si užívám prolog právě v podobě Ground Zeroes a nikam nespěchám. Proč taky, tohle je tak vypilovaný herní klenot, že proběhnout tu hru stylem Rambo by byl hřích. A to si občas takhle některý hry rád zahraju. Ale o tom nikdy MGS nebyl a není. Co oceňuju nejvíc je perfektní optimalizace, kdy hru rozběhnete i na strojích, které nesplňují minimální požadavky. Taktéž přizpůsobení hry pro klávesnici a myš použitelné a dobře hratelné.
  • Fanda MGS nejsem, hrál jsem před lety na GBC nějaký díl, ale ne proto, že bych musel takové hry nebo přímo MGS... ale prostě jsem to měl a hral.
    Naposledy jsem hrál trošku odklon sekačku MGRR, ale to zmiňují jen pro úplnost.
    No závěrem můžu říct, že i když nejsem fanda, tak hra mě baví, je propracovaná a příběh je prostě jiný... Ne lepší než jinde nebo horší... Prostě jiný.
  • Tak mám za sebou úvod a jsem unešen. Opravdu super vtažení do hry. A ta velryba byla grandiozní, super nápad ! Tak uvidíme jak to bude dál. Snad se to ponese v tohle duchu až do konce.

    PS: Po grafické stránce je to nekompromisní, co mě hned zarazilo v úvodu hry byl svaly na zádech BB :D
  • Tento díl není v ničem zajimavej.je to nedodelana hra v podobě příběhu kterém byl vždy silnou stránkou série.plnění 200x stejnech misích me nepřijde nijak zajímavé.nejlepší je 3 díl.vim ze me všichni ukamenujou ale pokud mas rad stealth akci tak doporučují Alien isolation.pro fandy je MGS povinnost pro nefandy bych to ani nehrál.
  • Údajně se vystrihla 3 kapitola hodně se spekuluje proč.Pokud bych mel platit GZ za PP a potom za regulérní konec tak je to opravdu evolucni jak všude zní.jinak pokud taková hra jako MGS ma nedodelanej příběh a ještě problém ze vám 2 mise smazou uložené pozice nemůže byt rec o 10.
  • Akatosh,to je pane vemeno.
  • tak demo (ground zeroes) me nepresvedcilo

    asi se to musí hrat jako stealth (coz me nebavi), protoze jako strilecka je ta hra uplne zoufala

    staci zastrelit jednoho trubce a ostatní z okoli se k vam postupne nasunou, pokud jste v krytu, tak i na hard jste nesmrtelny

    rozdil mezi vcelimi trubci a temi v ground zeroes je jenom v tom, ze ty virtualni si většinou ani nepichnou a stejne umrou
  • Přinejhorším je to šulnul, težko se porovnává a navíc nejsem kdovíjaká graphics whore.
  • nightborne
    Eh, a jak jinak by sis představoval desítkovou recenzi než esej na téma "kupte si to" =)?
  • Vypada to aspon lip nez na PS3?
  • Copak páni a dámové říkáte na nenáročnost tpp? Přes jisté ústupky v nastavení a locku na 30fps jsem novýho haďáka rozchodil na noťasu, který nestál víc jak nová konzole..
  • Tak jsem to zkusil. Jsem ve třetí episodě a strašlivě se nudím. Je to jako dívat se na lacinej film. A to doslova, protože hraním člověk stráví tak 30% času, zbytek se musí dívat Snakovy do jeho poškozené tváře, jak mlčí a poslouchá, co mu všichni kolem říkají.
  • nevolil, pred prvnim pruchodem te to nenecha (nicmene uz to tam bylo videt, jen to hard bylo zasedly)

    ted uz muzu v mission select pomoci "Y" prepinat mezi normal a hard
  • kennyB
    To by mě tedy zajímalo, kde jsi si tu obtížnost zvolil...
  • jinak animacky jsou celkem pusobivy, ale kamera se porad pohupuje a nekam pluje, takze to bylo jak cist si za jizdy v aute
  • taky jsem sel touto cestou, a teda zadnej zazrak, nepratele trubky, co se sbihaj jak svaby na pivo a padaj jak mouchy

    prekvapili me jen dvakrat, kdyz byly pribehovy predely (u chica a pak u paz), tak se spawnuli - ve vystrilenym tabore - par metru ode me, to jsem fakt necekal

    jsem si hodil tu holku na zada, vybiham po schodech, tam typek zapasovanej celem do zdi, takze se ani neotocil, ja stihnul zahodit holku a uskrtit ho, aniz by zareagoval... (sel jsem to na normal, hard se odemkne az potom, to je typicky konzolacky prodluzovani herni doby)

    zpracovany je to pekne, ale jestli tohle je fantasticka ai, tak to je pak fantasticka nejspis kazda

    zkusim to jeste kradme (stealth), ale to me moc nebavi, tak nevim jestli mi to vylepsi dojem...
  • trošku se přivzdělej, třeba zjistíš, co děláš špatně a příště budeš úspěšnější.

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem
  • Myslím to tak, že Gothic 2 je (podle mého názoru) nejlepší PC hra jakou kdo kdy stvořil, a má 8/10. A tahle blbina dostane 10/10.
  • Morraw
    Já teď jdu ještě vyzkoušet prolog Ground Zeroes. Jestli mě to nebude bavit, tak ten kod ke kartě někde udám.
  • je to uvodna misia, v podstate taky tutorial. ten clovek to hlavne hraje uplne debilne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit