Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, tak jsem konečně dohrál Metal gear solid 5 phantom pain. Chtěl bych se někoho z Vás zeptat na ten konec, nejsem si jistý jestli jsem ho pochopil správně a tady to nechci prozrazovat těm co to ještě nedohráli. Dejte někdo prosím vědět.
    • nazdar, daj vediet peosim na kolko hodnotis hru po prejdeni
      • Jelikož jsem fanoušek série, tak tomu dávám 10/10 ale příběhově je to asi nejslabší z celé série dle mého názoru teda, ale je to zase ze všech dílů nejdelší. Akorát z konce jsem byl na konec zklamán, ale co se týče hratelnost a grafiky, tak není co vytknout. Ještě, jak k tomu bude online, tak si myslím, že mi hra vydrží ještě hodně dlouho. Taky pak ještě záleží, jaký druh stylu hraní máš rád, jestli tiché plížení nebo jen střílení. Plno lidí by hru chtělo hrát jako Call of Duty, ale Metal gear není jen o střílení. Jestli jsi hrál předchozí díly a bavili tě, tak není co řešit.
  • cus, kouknul jsem si videorecezi, jste moc hezky kluci, taky metal soldier je hezky a ma hezky svaly, ta velryba je taky hezka, Honza se mi libi taky, jen tak dal kluci
  • Zdravim,recenze super a vystizna.uvod hry je famozni cumel sem s otevrenou hubou,a hratelnost je uzasna.hral sem kdysi 1,ktera me bavila dost,a ostatni dily krom dvojky sem hral jen letmo a nejak me to nechytlo,takze nejsem fanda a beru petku jakoby jinej metal nebyl a za me zabava urcite maximalni,mam ps 3 verzi a bal sem se plynulosti ale vse bezi krasne jen videa maji obcas pokles ale hea je plynula.urcite 10\10
  • MGS V opravdu není hra pro každého, nicméně trpělivý hráči si jí užijou. Já koupil o víkendu Ground Zeroes a Phantom Pain, pomaloučku si užívám prolog právě v podobě Ground Zeroes a nikam nespěchám. Proč taky, tohle je tak vypilovaný herní klenot, že proběhnout tu hru stylem Rambo by byl hřích. A to si občas takhle některý hry rád zahraju. Ale o tom nikdy MGS nebyl a není. Co oceňuju nejvíc je perfektní optimalizace, kdy hru rozběhnete i na strojích, které nesplňují minimální požadavky. Taktéž přizpůsobení hry pro klávesnici a myš použitelné a dobře hratelné.
  • Tak mám za sebou úvod a jsem unešen. Opravdu super vtažení do hry. A ta velryba byla grandiozní, super nápad ! Tak uvidíme jak to bude dál. Snad se to ponese v tohle duchu až do konce.

    PS: Po grafické stránce je to nekompromisní, co mě hned zarazilo v úvodu hry byl svaly na zádech BB :D
  • Údajně se vystrihla 3 kapitola hodně se spekuluje proč.Pokud bych mel platit GZ za PP a potom za regulérní konec tak je to opravdu evolucni jak všude zní.jinak pokud taková hra jako MGS ma nedodelanej příběh a ještě problém ze vám 2 mise smazou uložené pozice nemůže byt rec o 10.
  • tak demo (ground zeroes) me nepresvedcilo

    asi se to musí hrat jako stealth (coz me nebavi), protoze jako strilecka je ta hra uplne zoufala

    staci zastrelit jednoho trubce a ostatní z okoli se k vam postupne nasunou, pokud jste v krytu, tak i na hard jste nesmrtelny

    rozdil mezi vcelimi trubci a temi v ground zeroes je jenom v tom, ze ty virtualni si většinou ani nepichnou a stejne umrou
  • Copak páni a dámové říkáte na nenáročnost tpp? Přes jisté ústupky v nastavení a locku na 30fps jsem novýho haďáka rozchodil na noťasu, který nestál víc jak nová konzole..
    • Vypada to aspon lip nez na PS3?
      • Přinejhorším je to šulnul, težko se porovnává a navíc nejsem kdovíjaká graphics whore.
  • Tak jsem to zkusil. Jsem ve třetí episodě a strašlivě se nudím. Je to jako dívat se na lacinej film. A to doslova, protože hraním člověk stráví tak 30% času, zbytek se musí dívat Snakovy do jeho poškozené tváře, jak mlčí a poslouchá, co mu všichni kolem říkají.
    • Hmm ses u treti mise....velice objektivni hodnoceni...na to ze hra ma 50 hlavnich misi. Podle me je hrani/cut sceny...tak 80 na 30..
  • Keyz
    Začíná mi to připomínat Far Cry. Neustálá nutnost něco zabírat a vyrábět aby jsem na konci měl asi super tým a super věci. To samotné zabírání je dobré když to člověk hraje tajně. Ale snad to nebude dále pokračovat stejně.

    U zaklínače kde hráč také hromadil lidi, to bylo vyplněno příběhem a přicházelo to nějak postupně v rámci příběhu. Ne jako u FC kde zjistím co a kolik toho musím nějak nahrabat abych se posunul o level více a mohl hrabat dále.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit