Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me by zajimalo jetli se ME docka lepsich textur pro PC (nevim k cemu byli lepsi textury na konzolich kdyz to nerozjedou) a taky jetli v ME2 bude oprava aby se clovek nebugl o zed a byl asi tak 5 metru nad hraci plochou.
  • Umaroth
    Nechápu to, já mam Me1 digitálně z xbox live, 2ku a 3ku na disku. Když sem to viděl tak sem se zaradoval, že si to koupim, protože sem se těšil na DLC ke 2ce, která na českém xboxlive nejsou (nechapu to když k 1 a 3 tam je vše!), ale když jsem článek rozklik tak jsem si začal tukat na čelo, co to je za nesmysl, přec takové edice neosloví nikoho, protože valná většina co to má by si to koupili ještě jednou kvuli dlc, prostě mít all-in-one. Takže tohle zaujme jen lidi kteri Me nikdy nehrali (minorita hracu) a ti jeste budou nastvani ze to budou hole hry bez ničeho.
    Tato edice tedy ztrácí jakýkoliv smysl !
    Fuj EA mi fakt začíná pít krev čím dál víc (a to i jako konzolovemu hraci, byt PCčkář tak asi vyletím z kůže!!!) ! Ale taky sem od dob ME3 od EA nic nekoupil. Za toto bych 1400 nedal (nehlede nato ze vse uz mam), no co na to říci, teším se na naše rande 12. moje milé Dishonored, ty si moje peníze určitě zasloužíš více !
  • Robotron3
    Hlavně by měli vydat patch ještě k ME2 na PS3. Zrovna se to pokoušim hrát a myslel jsem, že mě snad šálí zrak. Jak může být ta hra tak neuvěřitelně zabugovaná a ještě každou chvíli padá a celá PS3 vytuhne. Což se mi za x-let stalo snad jednou jedinkrát, a u ME2 už asi 10x. Neuvěřitelný. Přitom Dragon Age 1 i 2 bylo technicky v pohodě. Co tam ty lidi dělaj...
    • Jelikož DA a ME běží na úplně jiných enginech, tak bych je asi vůbec nesrovnával.
    • Cahir
      Zvláštní. Přitom PC verze ME2 jede jako po másle...
      • Az na to zasekavani postavy a jeji letani ve vzduchu, coz mne doktaze totalne vytoci, protoze resenim je jen load.
        • Cahir
          To jsem zažil jen jednou a to hned na začátku v Cerberus základně...
      • Robotron3
        A X360 předpokládám taky.
  • Nechápu, proč se rozčilujete, copak Vás někdo nutí to koupit? Mě třeba nikdo, koupím originál hry a DLC, no to je součást hry, takže se dodává zdarma k ní, to je přece jasný-nevím, kde vidíte problém? Stačí jim za DLC neplatit a vono jim to třeba časem dojde, že hry se mají vydávat kompletní, jako se to dělalo posledních já nevím, 20 let...nebo budou časem donuceni vyházet část progresivních absolventů obchodních škol i s jejich představama o porazitování na zákaznících a fanoušcích.
    • tohle ti nebude fungovat, tady totiž funguje role tzv. černého pasážera (taktéž z ekonomiky) kdy i když se pár lidí domluví na bojkotu, vždy jej někdo (nakonec většina) poruší a hru koupí, jelikož jak ostatní bojkotáři poznají, že tu hru koupil zrovna on, že?

      A jsme tam, kde jsme byli. V pr.
  • nejspíš tam dali ty DLC, které neslavily největší úspěchy a na těch dalších hodlá EA trhnout peníze, ME3 je stále poměrně nová hra, takže mě nepřekvapí, že tam nedali DLC žádné

    za nějakou dobu vydají další edici, kde bude už vše... ale to hned tak nebude
  • Nejsem si vědom toho, že by EA někoho jakýmkoliv způsobem nutila kupovat jimi vydávané hry... Proč tady každej pičuje, vždyť nikdo nikoho nenutí ten Mass Effect hrát.
    • Jakej č_rák mi dal mínusko??? H_vado bez názoru! Jen klikat!
      • Já jsem dal minus za toho č_ráka. Řekl bych, že většina ostatních se škodolibě pase na tvém vzteku a těch minusek budeš mít za chvíli hromadu. Lidi jsou bestie. *1*
        • :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit