Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s tím jak bylo zmíněno, že se člověk nedostane k tvorbě AAA her bez předešlých zkušeností... problém je v tom, že za AAA hry se považuje něco, do čeho se narvou miliony a miliony dolarů, jenže takhle se hry dřív nedělaly, dřív nebyly takové rozpočty a nikdo nemluvil o AAA titulech, ani o AAAA jak nedávno EA nebo zase kdo, první dva Fallouty měly rozpočet kolem jednoho nebo dvou milionů dolarů, což je jen nepatrná částka toho, co se dnes dá jen za reklamu na ty nejžhavější tituly, o nákladnosti vývoje ani nemluvě
    • Bohuzel u AAA titulu musi byt mimo jine super grafika, CGI sceny a kompletni dabing, u falloutu nic z toho nebylo. A je pravda, ze z hlediska trhu budou mit takoveto hry vetsi sanci na uspech (at se nam to libi nebo ne). Otazka jak uspesne muzou byt produky bez super grafily a delane pro lidi kteri nejsou lini cist ted visi ve vzduchu, odpoved daji Kickstarterove produkty od InXile a Obsidianu.
  • Pekný článok akurát ma teda trochu zarazil ten koniec keď Klíma nazval LoL "hardcore" hrou, a ževraj hráči LoLka sú ich potencionálny zákazníci preboha to fakt neviem ako prišiel k tomu že hráči MOBA či ako to je hier by mali záujem hrať "hardcore" RPGčka.
    • trebato bude MOBA rpg *1* to je dnaska in
  • Tak mě napadá, neví někdo kam se poděl Vláďa Chvátil po odchodu z Altaru?
    • Viktor_H
      Dělá deskovky a je v tom dost úspěšnej. Najdi si kdyžtak na youtubu chanel věnující se hraní/recenzování deskovek a zpravidla tam v rámci rlzných Topek najdeš i více her od Chvátila.
    • Black_Hand
      tak zase asi dela deskovky:
      http://boardgamegeek.com/boardgame/98229/pictomania
      • Škoda, OWAR byl super a na deskovky jsem nikdy nebyl.
  • Jack1947
    Docela brej clanek ( ne tak uplne zhlediska herniho) vyvoje jednoho cloveka co zacal na deskove hre a kam se pres leta dopracoval. Hlavne o tom singleplayeru se mi to libi, ze na multiplayer tolik (vubec ) nemysli spise na hru jednoho hrace, s tim se i dokazi plne s totoznit.
  • calwin
    táto "reklama" u mňa absolútne splnila účel :)

    a aby som neklamal tak už mi level leží vedla notebooku :)
  • skvelý článok a super reklama na nový štýl Levelu..nabudúce určite kupujem..presne takéto niečo chýbalo na českom a slovenskom trhu....
    len dúfam, že predaje budú dobré a časopis časom nezanikne..predsa je smerovaný k trochu inému a užšiemu kruhu hráčov ako bol ten predošlý level..a to vidno ako z článkov, tak zo vzhľadu, ale aj napríklad z hier ktoré sú v levely ...
    držím palce
  • risa2000
    Díky redakci za zveřejnění. Zrovna tohle je článek, kvůli kterému bych si ten minulý Level koupil.

    Těm, které zaujalo Martinovo vyprávění, bych doporučil rozhovor, který s ním dělal Honza Modrák tuším před 5 lety (má to na svém blogu), kde probírají dobu DrD, Altaru a Altaru Interactive.
    • mdkGT
      Tak proc sis ho nekoupil? A neni to z minuleho cisla LEVELu, ale ze soucasneho srpnoveho, takze jeste ho nekde mozna maji :)
  • Viktor_H
    Aréna je jedna z nejlepších deskovek! Nedoceněná klasika.
  • Ani jsem to nedočetl... Ten začátek, kde se vyjadřuje o Bendovi, mi bohatě stačil...
    • škoda, taky mě to trochu odradilo, ale jinak je ten rozhovor hodně zajímavej a dobrej
  • Tak to pan Klíma díky Bendovi u mě docela klesl *12*
    • Proc? Byl tazan na sveho znameho. Nebudu slepe verit ani Klimovi ani mediiim ale rozhodne u me neklesne jen proto, ze rekne svuj nazor na cloveka ktereho zna osobne a ne z Blesku a neodsoudim ho za to, jen abych vypadal cool v diskuzi.
      • No dobře, nechal jsem se trochu unést. Ale takový kecy "Je mi jasné, že kdyby nešel do politiky, byl by dneska úspěšným právníkem, vědcem nebo manažerem." No hlavně jak se předvedl v Plzni...
        • Pokud s ním chodil do školy, tak ho, myslím, zná o něco lépe, než ty. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit