Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Sem s tím

  • Poipop

    Na hru se těším jak malej. Ve wishlistu ji mám snad rok. Recenze mne nadchla, jen utvrdila, že hru koupím.

    Jen poznámka k míře detailů činností, že nic podobného autor snad neviděl. V tom případě doporučuji Workers & resources: Soviet republic. tam je také vše dělané velice realisticky. I když ano, některé věci tolik ne. Animace stavby je jednodušší. Nicméně aby vůbec animace začala je třeba bagr, ten se přiveze na valníku, někollik sklápeček přiveze štěrk, míchačka přiveze beton, další sklápěčky asfalt. Po vybagrování základů podle toho, co stavba potřebuje, valníky přivězou betonové panely, cihly, prkna, ocel. Kryté korby přivězou různé strojní součásti a elektroinstalaci. Na stavbu přijede jeřáb, ať už autojeřáb, nebo je stacionární přivezen opět na valníku. Pak teprve autobusy dovezou dělníky a stavba může pokračovat. A podobně komplexně je řešeno ve hře vše. Stavba asfaltky. Nejprve je třeba základ. Tedy štěrky. Tuny štěrku., Desítky tun štěrku. To buldozer rozhrne. Pak přijedou sklápečky s asfaltem a finišer asfalt rozhrne. Pak teprve může nastoupit válec a asfalt uválcuje. Veškerou mechanizaci na stavbu a ze stavby přiváží valníky. Stavba takové silnice pak trvá třeba půl roku.


    Takových her je více, není to zcela unikátní mechanika hry. I když jich opravdu mnoho není. Většina her velmi zjedušuje. Přesto oba způsoby mají něco do sebe. Ať jednodušší, nebo sázka na realističnost.

  • Na tohle jsem čekal, jak na zjevení páně. Teď ještě 7.62 High Calibre v moderním hávu a mám vystaráno.

  • Docela jsem cekal ze to bude nejaky fake ale ono to ocividne fakt funguje 

  • Já jen doufám že z prodeje kterých nebude podle mě málo si Pan vývojář k sobě někoho najme a bude vydávat updaty častěji 

  • Reeki

    Hra vypadá fakt nadupaně, jen mě mrzí,  že k vesnici nelze v konečné fazi hry postavit i pořádný hrad.

    • Hidden

      Udajne by hrady a opevnovani mest mely byt casem do hry pridany, takze pokud se neco nezmeni, zrejme v plnem vydani hry neco takoveho bude (a teda snad to neskonci jen u nejakeho hradiste). :)

    • unicz

      Nestavěly se vesnice kolem hradů? 🤔

      • A kde by zili ti lide pred tim, nez by postavili hrad ? :)

      • zx_spektrum

        Řekl bych, že ne vždycky, ale tam kde šlo o nějakou strategickou polohu z hlediska obrany, tak určitě. Popřípadě na nějakém panství, založeno nějakým králem, šlechticem, rychtářem.... Ale stejně tak často to bylo i poblíž přírodních zdrojů, řeky, lesy, roviny poblíž vody pro zemědělství, blízkost k obchodním cestám.

        Jinak teda překlad názvu manor lands je v podstatě jako panské pozemky, takže by tam nějaké panské sídlo smysl dávalo.

        • nightborne

          Však ono tam taky je =). V early sice zatím jenom základní sídlo, ale věže, zbrojnice a (dřevěný) hradby si okolo toho postavit můžeš. Mocnější hrady bych do budoucna rozhodně čekal.

          • Reeki

            Tak to by bylo super 

  • mám ve wishlistu. Mám jen jedinou obavu, aby po úspěchu v EA nedošlo k zastavení vývoje a updaty nevycházely jednou za 2 roky. Nebylo by to poprvé... chrchli chrchli.. říkal tady někdo Valheim?

    • to je obecně riziko EA

  • Me want!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit