Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy
    Myslím že bez přehánění se dá říci, že i dnes je Vietcong jednou z nejlepších FPS se spoustou realistických a unikátních prvků. Pterodoni mohou být právem hrdí na svůj nadčasový klenot.
  • Fordzy
    GTA3 nemělo ani tu jednu texturu.,)
  • Morraw
    Mafia 1 je rozhodně český herní klenot.
  • Sranda ale je, že i osekaná a zprzněná Mafia 2 je pořád skvělá hra, v mnoha směrech nadčasová.
  • kubi-wan
    Maminečka mu asi po každym večernim pudrování zadečku řiká, jak je chytroučkej a rozumňoučkej.
  • Nicméně ve své době to byla nejlepší FPS z Vietnamu. Pokud nesouhlasíte, tak by mě zajímal titul, který je podle vás lepší.
  • Tvoje ego a rozum je overrated...
  • Na nej vubec nereagovat. Jakakoliv hra starsi 5 let (jeho mentalni vek) je podle nej odpad. Navic mu rodice koupili pc jen nedavno, tak to uz ma takovy zvyk nadavat na pc exkluzivity.
  • Jak se říká, jedna vlaštovka nedělá jaro, jeden odlesk nedělá grafiku *5*
  • grafika no jiste hlavne ta jedna textura co se tocila na strese vsech aut misto odlesku okoli *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=ftkv8B98a1o
  • To, ze v zahranici nebyla tak znama je spis dusledek toho, ze nemela takovou propagaci.
    Jinak gamerankings 89,51%, IGN 9,2 mluvi za vse.
    Vietcong je uplne neco jineho, ta hra je kult, spoustu lidi bavila a spoustu taky ne.
  • https://youtu.be/m2E-IuFpQNc?t=399
    Michal Rybka jeho zážitek z Mafie 1 kde rozmlátil klávesnici *15*
  • problém u gta je ten že je tam daleko víc dílů a tak se člověku snadno smíchají vzpomínky z více dílů dohromady a porovnávání mafie proto může okamžitě vyjít výrazně v její neprospěch. jenže já jsem v době vydání mafie hrál hry dost intenzivně a proto vím že mafie 1 v době vydání nebyla porovnávána s gta ale s godfatherem a tam jednoznačně vyhrála.
    a co se gta týče, dokonce i v zahraničí byla spousta herních novinářů kteří mafii 1 považovali za lepší hru než gta 3
  • Tak s klávesnicí jsem to dal asi na čtvrtý pokus a to ještě před patchem,který opravoval obtížnost závodu.Nedávno jsem si Mafii 1 zahrál znovu a pořád je to zábava. *4*
  • Když tomu šéfoval borec, který nikdy žádnou mafii předtím neviděl a nehrál, tak to ani jinak dopadnout nemohlo.
  • Hodně silný zážitek byla i závodní část a počítám, že stála nejednu klávesnici.
  • Hodně se mi líbilo zpracování policie. Dokázala řešit i rychlou jízdu, jízdu na červenou, kolize nebo vytaženou zbraň. Také tam byly 3 úrovně "agresivity" - pouze pokuta, zatčení nebo odstřel. Navíc vás při páchání něčeho museli vidět a případně nahlásit budkou. Tohle se GTA nenaučilo doteď. Jízdní model byl v 1 také úplně jinde. V té době jsem dost často hrál s volantem volnou jízdu s taxíkem. Pod kabát se vešlo jen omezené množství zbraní, zejména dlouhých. Grafika na tu dobu byla také jinde, ale GTA bylo dlouho hnusné aby běželo na kde jaké archivní konzoli.
  • Souhlas, že byl dabing odpad je subjektivní, to že GTA3 nemělo žádný je fakt
  • TheGGG
    subjektivní subjektivní subjektivní a zbytek lež + dabing byl odpad
  • Ještě jsem zapomněl animačky mezi misemi, ty měla taky Mafia lepší, no a pak samotné mise, mnohem pestřejší, jak píšu, půlka se jich pak objevila ve Vice City.. jediné co mělo Gta 3 lepší bylo masakrování chodců

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit