Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jambbo
    Kolik dostalo Destiny 2?
  • Odlišný názor je jedna věc, nácíčkovské (alt-right nejsou nacisté, jen takoví nácíčci) plácání je něco o hodně jiného. Vávrův článek jsem nečetl, ale jestli se to tam podobá jeho fb výlevům, kde jede bomby jako člověk úplně bez kritického myšlení a schopnosti si ověřovat zdroje, tak to potěš koště... *7*
  • MickeyMutant
    Dneska každej něco píše. Dřív, když nikdo psát neuměl, byla mnohem klidnější doba. Skoro nikdo nepsal, skoro nikdo nečetl a lidi k sobě měli blíž. Když se jednou za uherskej rok na hranicích ukázal Germán, Maďar či Turek s šavlí nebo flintou, všichni věděli, že bude mela. Teď, když lidi píšou, co je napadne, a čtou, co se jim zlíbí, tak je mela skoro furt.
  • Říká člověk, co jede na vlně confirmation biasu (viz tvůj "po ramenou plácající" post dole).

    1) Debata o politice tady nemá význam, protože se to stejně smaže.
    2) Vávra je velkohubý egoista, který již velmi brzy dostane dávku svojí vlastní medicíny.
    3) Jeho (pochybné) herní znalosti nijak nepřidávají na kvalitě jeho názorů na politiku = není to odborník = tzn. "je to jenom" názor, který nemá vyšší váhu, než kohokoliv tady v diskuzi, tzn. ať si plácá v Levelu o politice co chce.
  • Přijde ti reakce typu “je to jenom Vávra” jako dospělá a argumentačně na úrovni? Nemyslím si. Naopak, je prosta jakéhokoliv argumentu nebo diskuzního potenciálu a pouze pejorativně poukazuje na osobu, se kterou očividně nesdílíš názor.
  • Argumentace autoritou? Ale no tak, chlapče...
  • A ty jsi kdo, chlapče? :D
  • Ale naopak, ten článek je trefný a dokonale výstižný. Při celou dobu jeho čtení jsem přikyvoval hlavou a říkal jsem si, že nic ještě není ztraceno, když jsou mezi námi takhle realisticky a kriticky smýšlející lidé. Alespoň se nebojí říct pravdu, což se některým očividně nelíbí. A to je jen dobře!
  • Hm, Dworkine, nemyslíš, že jsi svojí reakcí jen vlastně potvrdil ten Vavrův článek.
    Zajímalo by mě s čím nesouhlasíš, nebo jsi v opozici jen proto, že to napsal Vávra?
  • Vždyť je to jenom Vávra...
  • Okamžitě vysvětli proč jsi hloupej Dworkin.
  • Khanemis
    Pokud tě něčí (jakýkoliv) odlišný názor zasáhne natolik, že hned uvažuješ o odstřižení celého souvisejícího mediálního kanálu, tak je na místě se zamyslet nad tím, zda se náhodou příliš neuzavíráš do vlastní názorové bubliny...
  • nevyhrazat sa, konat...
  • Asi se ridi dlouhodobe perspektivnim heslem: "kdo nejde s nami, jde proti nam". Nekteri si mysli, ze nazor muze byt jen jeden. Hlavne ten jejich.
  • Zárodek diskuze o politice na webu s povolenou anonymitou. *grabs popcorn*
  • A ty jsi hlasna trouba koho? Sabatove s Dienstbierem, ty "demokrate?"
  • LEVEL je nová hlásná trouba alt-right? Co to jako má bejt, ten Vávrův výpotek? To jako někomu přijde objektivní nebo, ehm, související s videohrama? Jestli se teď Vávrův nahnědlej Facebook přeleje ještě do LEVELu, přestanu ho kupovat. A ano, jeden člověk vás bude strááášně mrzet, to je mi jasný, ale udělám to kvůli sobě, ne kvůli vám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit