Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud si dobře pamatuji, tak příští rok má vyjít jenom tzv. Act 1 (část 1.) , ne?

    Zbytek hlavního děje by měl vyjít někdy v budoucnu... možná.
    • Fordzy
      Ne, vydaji celou hru s uzavrenym pribehem o velikosti 16km2. Zhruba jsou to dva acty.
    • Ne, oni to změnili a vydají vše. Proto se to také odložilo
      • Paulcz
        Ne, vydají jen act 1.
  • TheGGG
    sem si ten trailer pustil ještě jednou a hned mě napadlo, jak budou na polygonu po vydání desítky článků na téma, které určitě sami tušíte... psat to sem nebudu, ale dost lidí bude zase TRIGGERED
    • jamar28
      Nezbývá než doufat, že máš pravdu. *4*
    • Těším se :-)
      • XorxoxTalarius
        Taky, taky ... to se zase budu smat az mi potecou slzy :)
  • Jak tady čtu některé ohlasy, nezbývá než si škodolibě přát aby to bylo dobré a prodalo se toho pár milionů. *4*
  • TheGGG
    jen k tomu někdo udělá game of thrones mod, tak to bude pecka... hru asi koupím, Vávra je sympaťák s dobrými názory, tak ho rád podpořím...
    • Nevím jestli mám kliknout na nesouhlasit kvůli první větě nebo souhlasit kvůli druhé. Někteří to ale bohužel mají zas naopak.
      • chapu taky nemam rad melodramaticke soap opery :)
      • TheGGG
        ne že by mě historie a doba husitská nezajímala, ale prostě mám radši ty fiktivní historie z fantasy. Hru ale koupím hned a když vyjdou mody, tak to bude ještě lepší...
        • Kingdom Come není Skyrim *2* Naštěstí.
        • Hra o trony to je ten seriál ktorý mieri na jednoduché publikum naturalnym zobrazovaním sexu a násilia?
          • Asharak
            Ano, to je to jediné co se jednoduchým lidem vybaví když slyší Game of Thrones.
        • Asharak
          + pokud bude AI Jaimeho ultra hard a souboj systém ještě poladěnější a svižný, tak si rád zahraji duel za Eddarda! *14*
  • Jsem backer, na hru se těším a přeji WH ať hra uspěje, ale opravdu by měli ještě poladit animace obličejů. Velmi to ruší a ubírá to hře na vážnosti, o kterou se snaží (trochu jako v posledním Mass Effectu, i když ne tak šíleně).

    Také jsem si všiml, že to audio tým přehnal s ošetřením sykavek u hlavního hrdiny, který teď díky tomu zní trochu, jako kdyby šišlal. To snad taky ještě upraví, protože z interview s představitelem hlavního hrdiny jsem neměl dojem, že by si herec tzv. šlapal na jazyk.
  • Vypadá to dobře! By mě zajímalo, jestli si už někdo všimnul Dana Vávry v tom traileru *3*
  • alladjex
    Hru jsem backnul, těším se na ni, necítím se podvedený, hra směřuje k tomu, co jsem očekával. Chápu, že při kreativním procesu se prvotní představy mohou nebo musí změnit. Takže určitě jsem už při backování nečekal, že rovnou napíšou na 100% jak bude vypadat ... to by ji rovnou mohli vydat.

    Držím WH palce, aby uspěli a vzniklé studio pokračovalo prací na dalších zajímavých hrách.

    Popravdě jsem se skoro nesetkal s backery, kteří by měli pocit, že jsou podvedení. Zatím to většinou byli hejteři, kteří o hře jen píší a povídají, ale nijak do ní neinvestovali. Zdravím všechny anonymy ;)
  • Mají divné nároky. Dost nízké doporučené. asi to bude dost low.
    • Tak ono AMD nic lepšího bohužel nemá a i třeba proto tam nemohli dát GTX1070, ale museli vypsat srovnatelnou kartu. Každopádně bych ty doporučené stejně bral jako rozumné minimální, leda že by někdo chtěl hrát v rozlišení 640x480, pak věřím, že to urve s tou 660. *1*
      • Asharak
        Možná to doplní ještě. Pomalu sem se bál že KC:D vyjde dřív než Vega *1*
    • Dle steam stránky abych to upřesnil: http://store.steampowered.com/app/379430/Kingdom_Come_Deliverance/
      • Dost nesmyslný komentář. Co se ti na tom nezdá?
        • Proč to chce jako doporučené tak slabou grafickou kartu? Od toho pak nelze nic moc čekat.
          • Spíš nelze nic moc čekat od blbce, co neumí přeložit "minimal" a "recommended". Takoví se většinou zmůžou jen na retardované komentáře.
          • Dost nesmyslné označovat GTX 1060 jako slabou grafickou kartu.
  • Strašně se těším doufám že doladí obličejové animace jinak nemám co vytknout.Hru si koupím na Ps4.Trochu jsem doufal že odhalí rovnou sběratelské edice abych si mohl hru rovnou předobjednat,ale chápu že Warhorse mají ještě dost času.
  • Osobně jsem už těmi odklady zklamaný. Sleduju tu hru od začátku, backoval jsem ji hned, sledoval všechny videa a přednášky těch typů na konferencích. Postupně ale bylo jasné, že si vzali sousto nad svoje síly. Hra se stále měnila, bylo to nekoncepční, nakonec je z ní úplně jiný produkt. Vávra tak dlouho všechny kritizoval, teď dostal šanci a evidentně to předimenzoval. Jasně, že nemůže mít každá ovečka nebo ptáček vlastní AI, to nezvládne ani google rankbrain. Bojím se, že to bude propadák. Měli prostě vzít dokonalou Mafii, předělat do středověku a na novou grafiku a mohlo to být dávno venku.
    • Test
    • Asharak
      Pokud si sledoval každou konferenci mělo by ti být jasné, že první roky byly hlavně o tvorbě assetů a přepracovávání CryEnginu, a hra byla právě v konceptuální fázi, které jak přizpůsobovali engin, tak právě endžínu museli i přizpůsobit koncept. Z bety vypadá že by ale potřebovali ještě dva roky aby to doplnili více herními prvky. Snad tam bude překvapení ve finálnímu vydání.
      Problém je, že když vyměníš pušku za meč, bude gameplay boje asi jako Princ z Persie v DOS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit